Wspólne nie znaczy niczyje

Okładka książki Wspólne nie znaczy niczyje
Jakub GłazAlicja Szyguła Wydawnictwo: Narodowe Centrum Kultury, Stowarzyszenie Forum Rewitalizacji Seria: Elementarz Kultury literatura dziecięca
literatura dziecięca
Elementarz Kultury
Narodowe Centrum Kultury, Stowarzyszenie Forum Rewitalizacji
2016-01-01
2016-01-01

Świetna książka zarówno pod względem formy, jak i treści. Dodatkowe opisy ukryte pod zawiniętymi stronami stanowią wskazówkę dla rodziców i wychowawców, jak interpretować tę historię i co powiedzieć dziecku. Mamy tu takie tematy jak przestrzeń publiczna, komunikacja miejska czy wandalizm w mieście. Polecam nie tylko dzieciom!

• 2019
  • Must have dla Elizy
  • Dzieci 5+
  • Do pracy
  • Kornel przeczytane
  • Literatura dla dzieci i młodzieży
  • Literatura dziecięca/młodzieżowa

Dodaj cytat z książki Wspólne nie znaczy niczyje