Wspólne nie znaczy niczyje

Jakub GłazAlicja Szyguła Wydawnictwo: Narodowe Centrum Kultury, Stowarzyszenie Forum Rewitalizacji Seria: Elementarz Kultury literatura dziecięca
Narodowe Centrum Kultury, Stowarzyszenie Forum Rewitalizacji
literatura dziecięca
Elementarz Kultury

Świetna książka zarówno pod względem formy, jak i treści. Dodatkowe opisy ukryte pod zawiniętymi stronami stanowią wskazówkę dla rodziców i wychowawców, jak interpretować tę historię i co powiedzieć dziecku. Mamy tu takie tematy jak przestrzeń publiczna, komunikacja miejska czy wandalizm w mieście. Polecam nie tylko dzieciom!

• 2019
  • Must have dla Elizy
  • Dzieci 5+
  • Literatura dla dzieci i młodzieży
  • Literatura dziecięca/młodzieżowa
  • Architektura
  • Rewitalizacja-praca
więcej mniej

Dodaj cytat z książki Wspólne nie znaczy niczyje