Błogosławieństwo w Dolinie łez

Linda Dillow Wydawnictwo: Koinonia nauki społeczne (psychologia, socjologia, itd.)
The Blessing Book
Grażyna Kożusznik
Koinonia
The Blessing Book
nauki społeczne (psychologia, socjologia, itd.)
Grażyna Kożusznik

Wszyscy przechodzimy w życiu trudniejsze chwile. Bardzo często nie rozumiemy dlaczego pewne rzeczy zdarzają się w naszym życiu i dlaczego musimy cierpieć. Linda Dillow zabiera nas w podróż do doliny łez – na podstawie analizy Psalmów przypomina nam, że nasz Stwórca ma wszystko pod kontrolą.

Psalmy kojarzą się wielu ludziom tylko jako hymny chwały ale są wśród nich również...

• 2k17
  • Nic nadzwyczajnego