Teologia ciała. Seks według Jana Pawła II cię wyzwoli

Magdalena Siemion Wydawnictwo: Instytut Dialogu Międzykulturowego im. Jana Pawła II w Krakowie poradniki
Instytut Dialogu Międzykulturowego im. Jana Pawła II w Krakowie
teologia ciała teologia Jan Paweł II miłość seks ciało młodzież
poradniki
teologia ciała teologia Jan Paweł II miłość seks ciało młodzież

Dostałam książkę w ramach żarciku, ale uznałam, że skoro już trafiła w moje ręce, to przeczytam ją, a potem się jej pozbędę raz na zawsze.

Moi drodzy, ta książka jest tak krzywdząca, że nie wyobrażam sobie gorszej pozycji - szczególnie dla ludzi młodych, którzy kształtują swoją seksualność.

Najgorszą częścią książki jest porównywanie antykoncepcji do zdrady - ludzie,...

Ta "książka" to kolejny dowód na to, jak bardzo potrzebna jest w Polsce rzetelna edukacja seksualna. Nie teologiczny świergot, ale nauka. Katecheza niech sobie będzie, ale wyłącznie dla katolików, poza świecką szkołą w świeckim kraju. Chociaż i tak mi żal tych dzieci w katolickich placówkach.

W sieci można znaleźć nie tylko cytaty z tego czegoś, ale i opis: "Rewelacyjny...

Stek katolickich bzdur. Sięgnij po te ksiązke, jesli chcesz sie dowiedzieć, że antykoncepcja jest jak zabicie babci, a niekatolicy to zwykłe zwierzęta. Chcoaiż właściwie to juz są główne mysli tej książki, nie ma potrzeby czytać więcej.

Nie przeczytam i oby nikt tego gówna nie czytał, mam nadzieję, że jeśli kiedyś będę miała dzieci, to nie będzie żadnej możliwości, aby na rynku pojawił się tak szkodliwy chłam jak owo "dzieło".

Nie przeczytałam, tylko widziałam fragmenty na YT.
K.P.I.N.A
Najwięcej do powiedzenia w sprawie seksu ma kler żyjący w czystości (?). 💩

bardzo szkodliwa książka, nie radzę nawet otwierać

Bardzo bardzo szkodliwa książka, aż ciężko uwierzyć, że coś takiego powstało w dzisiejszych czasach

Szkodliwa, kłamliwa i nierzetelna książka. Prezentuje stek bzdur i krzywdzących stereotypów. Ta książka nie nauczy młodzieży niczego, a jedynie zrobi krzywdę, która skończy się gigantycznymi problemami seksualnymi w przyszłości i będzie miała swój finał u psychoterapeuty lub seksuologa - w najlepszym wypadku, bo może być dużo gorzej. Nie ma tu nic wspólnego z aktualną nauką...

Zapamiętajcie, że Alex Rener zawsze prawdę wam powie. A duchy, kryptydy, paranormalia są niestety faktem. Czas dorosnąć ludzie. XXXIX wiek już jest.

Wczoraj 15-latek zabił swoją 13-letnią dziewczynę, bo ta zaszła w ciążę, a on przestraszył się konsekwencji. W tym samym czasie promowana jest książka, która porównuje stosowanie antykoncepcji do zamordowania swojej babci, napisana na podstawie przemyśleń kilkudziesięcioletniego prawiczka. Jeżeli tak będzie wyglądać edukacja seksualna w Polsce, to nie widzę przyszłości dla...

• Duchowość
  • Duchowosć