Kup teraz - 16 ofert w cenie od 6.99 zł do 24.97 zł

Matka mojej córki

Magdalena Majcher Wydawnictwo: Pascal literatura obyczajowa, romans
Pascal
dziecko kłamstwo literatura polska macierzyństwo miłość odmiana losu poszukiwanie szczęścia powieść obyczajowa samotność uczucie
literatura obyczajowa, romans

Oficjalne recenzje i

Los pisząc scenariusze życia nie bierze pod uwagę naszego zdania

Link do recenzji

Magdalena Majcher chyba nigdy mi się nie znudzi, a to dla mnie dobra opcja:)) Tym razem także jestem szalenie zadowolona.
"Matka mojej córki" to jedna z pierwszych powieści pisarki, ale ja nie miałam nigdy do niej dostępu i teraz nadrabiam czytelnicze zaległości. Ach, jeszcze jedno. Książka może i jest przewidywalna, ale ową przewidywalność także trzeba dobrze napisać....

Przyjemna lektura na kilka wieczorów. Szkoda, że nie napisana w pierwszej osobie. Irytowały mnie też te powroty w czasie. Ogólnie było dobrze, ale bez szału...
Przeciętna.

Książka porusza aż do łez pięknie opisuje macierzyństwo, trudne wybory oraz więź matki do swojego dziecka. Jest do druga powieść od autorki, która przeczytałam i na pewno nie ostatnia. Polecam bardzo serdecznie

"Matka mojej córki" to kolejna dobra powieść Magdaleny Majcher, którą dane było mi przeczytać. Jest to książka o skomplikowanych relacjach rodzinnych, szczególnie tych na linii matka-córka.
Autorka jak zawsze nie ucieka od trudnych tematów i w emocjonujący sposób pisze o dramatach, często nieobcych dla wielu z nas. Książka właściwie czyta się sama.
Warto przeczytać!

"Matka mojej córki" to powieść poruszającą najgłębsze matczyne struny uczuć. Budzi pytania o słuszność decyzji nastolatki, która została mamą. Egoistyczne zachowanie matki dziewczyny jest dla mnie zupełnie niezrozumiałe. Tym bardziej, że nie można powiedzieć o braku wsparcia ze strony ojca dziecka.
Stąd zaplanowanie życia, według prostszego dla rodzica scenariusza wydaje...

To moja czwarta przeczytana książka tej autorki, i ponownie się nie zawiodłam. Pieknie napisana opowieść o macierzyństwie, trudnych wyborach, tajemnicach rodzinnych. Pisana na przemiennie z perspektywy teraz i wtedy. Chwyta za serce i skłania do refleksji. Bardzo kobieca lektura, polecam!

Piękna, wzruszająca powieść o macierzyństwie.
Już tytuł sugeruje, czego się możemy spodziewać.
Pisana z perspektywy dwóch przedziałów czasowych: teraz i wtedy.
Historia szesnastoletniej dziewczyny, która zachodzi w ciążę, oczywiście przypadkowo i jej ponad czterdziestoletniej matki, która z kolei długo i z przeszkodami stara się o drugie dziecko.
Mimo, że od początku...

Z pozoru uporządkowane życie trzydziestokilkuletniej Niny przerywa rodzinna tragedia. Główna bohaterka staje przed poważną decyzją, której konsekwencje zaważą nie tylko na jej przyszłości lecz także każą rozliczyć się z przeszłością pokrytą milczeniem ostatnich kilkunastu lat.
Co dokładnie wydarzy się w życiu Niny i jej najbliższych oraz jak te wydarzenia wpłyną na ich...

Minus za tytuł zarządzający zbyt wiele. Po za tym same plusy, polecam

Pierwsze spotkanie z Magdaleną Majcher oceniam na bardzo dobre.
Książka napisana fajnym językiem. Czyta się jednym tchem.
Jestem ciekawa innych książek autorki.

• 2018
  • 2020