Anatomia człowieka. 1500 pytań testowych

Okładka książki Anatomia człowieka. 1500 pytań testowych Florian Jan Czerwiński, Wojciech Kozik, Grzegorz Sławiński
Okładka książki Anatomia człowieka. 1500 pytań testowych
Florian Jan CzerwińskiWojciech Kozik Wydawnictwo: PZWL Wydawnictwo Lekarskie zdrowie, medycyna
zdrowie, medycyna
PZWL Wydawnictwo Lekarskie
2008-01-01
2008-01-01
9788320034882

Doskonała po przeczytaniu Bochenka i przed wejściówkami (pytania wielokrotnego wyboru) na zajęciach z anatomii.

Kolejny sposób, na przebrnięcie przez 2 dziedziny, najbardziej rozciągające pamięć, Anatomia. Zmora każdego studenta i kandydata na uczelnie medyczne. Radzę każdemu zabrać się porządnie za Anatomię już w LO.

I jeszcze pomaga też studiowanie podręczników z Kinezyterapii, grze mamy opisany dany ruch i poszczególne mięśnie i ścięgna. Bardzo, bardzo bardzo pomocne - zapamiętywanie przez rozumienie funkcji czynnościowych aparatu ruchu człowieka.

Pytania, w których więcej niż jedna odpowiedź może być poprawna, co podnosi poziom trudności. ;)

• Niby przeczytane, ale jednak nie w całości
  • Medycyna
  • Studia