Więzy krwi

❤❤❤❤❤❤❤❤❤

❤❤❤❤❤❤❤❤❤

Ciekawie opisane ludzkie uczucia, zachowania. Lekkie pióro, dobrze się czyta

Ciekawie opisane ludzkie uczucia, zachowania. Lekkie pióro, dobrze się czyta

Bardzo przyjemna książka. Podobało mi się połączenie kryminału z nutką romansu, dawało mi to lekkie poczucie prawdziwości i takiego normalnego życia. Niestety, zakończenie bardzo na nie, uważam, że nijak się trochę miało do całej historii, faktów i wszystkich zebranych informacji. Zawiodłam się końcówka, m

Oznaczone jako spoiler Pokaż mimo to

Kiedy wydaje Ci się ze o swojej rodzinie i swoim pochodzeniu wiesz wszystko w jednej chwili życie może Cie zaskoczyć. Historia opowiada o losach rodzin po przejściach oraz o miłości która może wydawać się wypalona i że nie ma już czego ratować a może okazać się nieprawdziwa.

Nora Roberts w najlepszym wydaniu.

Autorkę czytam i lubię bardzo od dawien dawna, ale ten tytuł natychmiast zajmuje miejsce jednego z ulubionych spośród tych, jej autorstwa, które czytałam.

Ciekawa, spójna fabuła, charakterystyczni, budzący sympatię bohaterowie oraz klimat, który sprawia, że całość jest nad wyraz smaczna.

A poza tym: archeologia, zawikłane tajemnice rodzinne, morderstwa oraz gorące uczucie (a raczej dwa, a jak dobrze policzyć to i nawet trzy gorące uczucia ;-))

Nora Roberts po raz kolejny okazała się niezawodna, jeśli chodzi o przekazywanie emocji, w całej różnorodnej ich gamie.
Dzięki temu historia, którą opowiada staje się prawdziwa i wciąga maksymalnie.

Nie pozostaje mi więc nic innego, jak tylko gorąco polecić 😊

Nora Roberts w najlepszym wydaniu.

A poza tym: archeologia, zawikłane tajemnice...

No tak, romans i kryminał... dlatego tak długo ją ciągnęłam, bo mi nie szło :P Historia porwanego dziecka oczywiście jak najbardziej ciekawa, tylko po co tyle tam było tych morderstw... Końcówka jak zawsze dramatyczna, co już powtarzało się w innych książkach, ale ogólnie książka jest ok ;)

Jeżeli ktoś gustuje w łatwych w odbiorze kryminałach w których po prostu dużo się dzieje, nie mając zbytnich wymagań co do stylu i niepowtarzalnego klimatu, zapewne będzie usatysfakcjonowany. Dla mnie to trochę za mało, książka zdecydowanie mnie nie zachwyciła, a czytanie szło mi opornie. Chyba to nie mój gatunek.

Przeczytałam jednym tchem.

Przeczytałam jednym tchem.

Bardzo dobra opowieść o rodzinie, przyjaźni, zbrodni i miłości...

Bardzo dobra opowieść o rodzinie, przyjaźni, zbrodni i miłości...

Mimo, że akcja nie rozgrywała się bardzo szybko, długie opisy nie nudziły. Fajnie się czytało.

• Nora Roberts
  • Romans