Narracja w powieści graficznej

Wydawnictwo Naukowe PWN
komiks teoria monografia narracja
popularnonaukowa
komiks teoria monografia narracja

Ja nie wiem jak do końca ocenić tę książkę. Z jednej strony mamy do czynienia z profesjonalnym podejściem do tematu obejmującym 371 pozycji bibliograficznych na 416 stronach... z drugiej naprawdę trudno się w tym wszystkim połapać, zwłaszcza jeśli nie ma się w głowie atlasu słownictwa branżowego. Niewątpliwą zaletą tej książki są (jak dla mnie) ładnie narysowane obrazki....

• Mocak
  • 2016
  • O filmach / O książkach/ O komiksach
  • 2020
więcej mniej

Dodaj cytat z książki Narracja w powieści graficznej