Dola aniołów

Okładka książki Dola aniołów J.R. Ward Patronat LC
Okładka książki Dola aniołów
J.R. Ward Wydawnictwo: Marginesy Cykl: Królowie bourbona (tom 2) literatura obyczajowa, romans
literatura obyczajowa, romans
Królowie bourbona (tom 2)
The Angels' Share
Marginesy
2017-08-30
2017-08-30
Data 1. wydania:
2016-07-26
Agnieszka Wilga (Lakatos)
bogactwo literatura amerykańska majątek manipulacja namiętność policja powieść obyczajowa relacje damsko-męskie romans śledztwo zabójstwo zazdrość

Zaskakująca dobra kontynuacja pierwszej części, nadal tajemniczo, dużo się dzieje. Z chęcią przeczytam kolejny tom.

W połowie mnie zmęczyła. Odłożyłam ją na półkę. Wróciłam do niej po roku i całkiem przyjemnie mi się czytało. Zaczynam czytać ostatnią część.

Pierwszy tom wysoko postawił porzeczkę. Niestety było nudno. Szkoda. Liczyłam, że będzie tylko lepiej. No cóż szansę na kolejne wow ma tom 3.

dobrze sie czyta. ale szalu nie ma...troche nierowna akcja i niedosyt w niektorych momentach: brak rownowagi w opisie watkow...pare niedociagniec tlumacza...

Kontynuacja cyklu o królach bourbona. Równie ciekawa i tajemnicza jak pierwsza część.

Drugi tom sagi o dynastii z amerykańskiego południa. 📙
Po drugą część sięgam z wielkim entuzjazmem nie tylko dlatego, że pierwsza część skończyła się bardzo intrygująco i nie można doczekać się dalszych losów bohaterów ale również dlatego, że druga część posiada bardzo dużo pozytywnych opinii.

Nie wiem czym się wszyscy zachwycają mnie nie powaliło.
W sumie to nie wiem...

A mnie się ta historia podoba - autorka stworzyła bardzo ciekawych bohaterów, mnóstwo intrygujących wątków, cały czas jest szybka akcja, dużo się dzieje, nie można się oderwać od czytania! Według niektórych dużo scen seksu? Według mnie - niekoniecznie, a przynajmniej nie więcej niż w innych książkach i absolutnie nie zgodziłabym się ze stwierdzeniem, że jest to książka...

Z niecierpliwością czekam na finał!

Nie ma to jak zbrodnia w wielkim świecie, zawsze będzie bardziej intrygująca niż zabójstwo na zapomnianym bazarze w Wólce.

Może być.

• 2018