Dola aniołów

Patronat LC
J.R. Ward Wydawnictwo: Marginesy Cykl: Królowie bourbona (tom 2) literatura obyczajowa, romans
The Angels' Share
Data 1. wydania:
2016-07-26
Agnieszka Wilga (Lakatos)
Marginesy
bogactwo literatura amerykańska majątek manipulacja namiętność policja powieść obyczajowa relacje damsko-męskie romans śledztwo zabójstwo zazdrość
The Angels' Share
Królowie bourbona (tom 2)
literatura obyczajowa, romans
Agnieszka Wilga (Lakatos)

dobrze sie czyta. ale szalu nie ma...troche nierowna akcja i niedosyt w niektorych momentach: brak rownowagi w opisie watkow...pare niedociagniec tlumacza...

Kontynuacja cyklu o królach bourbona. Równie ciekawa i tajemnicza jak pierwsza część.

Drugi tom sagi o dynastii z amerykańskiego południa. 📙
Po drugą część sięgam z wielkim entuzjazmem nie tylko dlatego, że pierwsza część skończyła się bardzo intrygująco i nie można doczekać się dalszych losów bohaterów ale również dlatego, że druga część posiada bardzo dużo pozytywnych opinii.

Nie wiem czym się wszyscy zachwycają mnie nie powaliło.
W sumie to nie wiem...

A mnie się ta historia podoba - autorka stworzyła bardzo ciekawych bohaterów, mnóstwo intrygujących wątków, cały czas jest szybka akcja, dużo się dzieje, nie można się oderwać od czytania! Według niektórych dużo scen seksu? Według mnie - niekoniecznie, a przynajmniej nie więcej niż w innych książkach i absolutnie nie zgodziłabym się ze stwierdzeniem, że jest to książka...

Z niecierpliwością czekam na finał!

Nie ma to jak zbrodnia w wielkim świecie, zawsze będzie bardziej intrygująca niż zabójstwo na zapomnianym bazarze w Wólce.

Może być.

A mnie się podobała ta bajka....Jeśli ktoś chce prawdziwego życia, niech żyje własnym życiem:)

Drugitom Królów Burbona to kontynyacja wydarzeń. Lane próbuje ogarnąć resztki alkoholowych interesów, wyjść z twarzą z problemów, które naważył zmarły już tatuś. Jego brat Edward dalej miota się pomiędzy końmi, alkoholem a miłościa do Sutton, chociaż czytelnik w pewnym momencie podejrzewa go o zatajanie informacji. Co do reszty bohaterów, to satarją się oni zapanować nad...

Na półkach: , , , ,

Nie wiem co napisać o tej książce.....
Naprawdę. Mam wobec niej bardzo mieszane uczucia. Autorce wielkie słowa uznania należą się za wykreowanie nietuzinkowych postaci. Rzadko się to zdarza, ale naprawdę wszystkich bohaterów bez wyjątku polubiłam. Z ciekawością więc zagłębiałam się w kolejnych ich przygodach, ale.
No właśnie jest pewne ale. Ta książka jest harlequinem w...

Dyskusje

• 2018