Dyskusje o książce Higiena mordercy

Temat dyskusji
Odpowiedzi
Ostatnia akywność
Pamiętam, że....ale nie pamietam tytułu książki
Prawdopodobnie polski autor, akcja dzieje się około roku 3000, nie ma już na świecie ras, wszyscy ludzie mają jednakowy odcień skóry. Po prostu wymieszali się poprzez mieszane związki, a jeden z głównych bohaterów ma na imię Pet. Pomożecie?
4 dni temu
Nie ocenia się książki po okładce, a po tytule można? Najbardziej intrygujące tytuły książek
Nie czytałam samej książki, ale nieodmiennie mnie zachwyca tytuł "Tak właśnie przegrywasz wojnę czasu". Opis brzmi dość tandetnie, tytuł nasuwa skojarzenia raczej z literatura piękną (w błędnym kontekście, do którego tak starannie przyzwyczaja nas LC wplebiscytach ;))... a jaka jest książka? Może kiedyś skuszę się na tytuł i sprawdzę
1984
1 tydz. temu
Najdziwniejsze tytuły książek
Czytam te tytuły zastanawiam się jak chore muszą być te książki. Tytuły mówią same za siebie. I jak można było takie coś w ogóle wydać...
4 lata temu
Czytamy w weekend – podsumowanie 2018
Ojejku:( Ale oryginalny tytul to jest WOJNA i terpentyna, nie ma tam zadnego zegarka... Typowy wpis i 7 polubien z ery fake newsa :(
5 lata temu
Czytelnicze podsumowanie roku 2015
W roku 2015 przeczytałam 186 książek. Najlepsze książki:  Harry Potter i więzień Azkabanu  Baśniobór  Łupieżcy niebios Książki, które bardzo mi się spodobały:  Harry Potter i Kamień Filozoficzny  Plaga cieni  Tajemnice smoczego azylu
7 lata temu
8 lata temu