Łupieżcy niebios

Okładka książki Łupieżcy niebios Brandon Mull Patronat LC
Okładka książki Łupieżcy niebios
Brandon Mull Wydawnictwo: Egmont Polska Cykl: Pięć Królestw (tom 1) literatura dziecięca
literatura dziecięca

Oficjalne recenzje i

Przyjaźń pokona wszystko

Link do recenzji

1452 128 46

Długo nie sięgałam po Pięć Królestw, ponieważ bałam się że jestem już za stara na Mulla. Nic bardziej mylnego. Książkę czyta się bardzo szybko i lekko, a wykreowany świat jest inny od wszystkich i dał mi powiew świeżości i chęć powrotu do fantastyki. Po przeczytaniu pierwszego tomu śmiem twierdzić, że chyba ta seria przypadnie mi do gustu bardziej niż Baśniobór tego samego...

Cześć! Cześć! Cześć!
Czytaliście,, pięć królestw” ?
Jeśli tak to super a jeśli nie to zapraszam na tą o tą recenzję by dowiedzieć się więcej o tej książce.
książka na początku była dość dramatyczna,tajemnicza oraz trzymająca w napięciu (nie wiem czy to tak mogę opisać) Ale później się lekko ustabilizowała.
Książka jest pełna przygód i akcji.
Jedną złą rzeczą o której mogę...

Bardzo dobrze czyta mi się książki Brandona Mulla :) Fajnie, że na końcu każdej książki prowadzi rozmowę z widzem :)

Wracając do samej książki, to nie dostajemy takiego kolorowego świata jak w Baśniobiorze. Książka jest trochę mroczniejsza. Przynajmniej takie odebrałem wrażenie :)

Gdy przeczytamy kolejne rozdziały, to poznamy kolejny fantastyczny świat, który nas wciągnie...

Super książka prawie na poziomie Baśnioboru ;) pelna akcji i przygód w magicznej, zaskakującej krainie.

nie najlepsza ale dobra troszkę jak horor

Ogromnie wymęczona uff ale już koniec 🥺 Po Basnioboorze liczyłem na kolejny genialny cykl fantastyki 🥺 Niestety ta cała historia dla mnie słaba mało porywająca ,chyba nie było rozdziału,który czytałem z przyjemnością Raczej nie pokusze się o tom kolejny

Fabuła tej serii to absolutny majstersztyk. Czytając naprawdę byłam pod ogromnym wrażeniem. Historia sprawia, że wszystko inne - w tym drobne wady - są niewidoczne. Fani fantastyki i młodzieżowej przygotówki - choćby usilnie się starali - nie dadzą rady nie pokochać tych książek.

Książka zaczyna się już bardzo ciekawie, bo od pierwszych stron mamy świat pełen magii i niebezpieczeństw.
Cała książka została napisana lekko, co tylko dodaje jej atutów.
Kocham twórczość Brandona, ale najbardziej kocham jego wymyślne światy. Są one coraz lepsze i mam nadzieje przeżyć jeszcze dużo przygód w światach Mulla. Jest to świetne i inspirujące za razem.
Bardzo...

więcej Oznaczone jako spoiler Pokaż mimo to

polecam polecam

Książki Brandona Mulla są wyjątkowe. Światy jakie tworzy swoim bohaterom zadziwiają nie tylko dzieci. Pięć królestw nie odbiega pod tym względem od znanego wszystkim Baśnioboru.

• Fantastyka
  • Brandon Mull
  • Chcę w prezencie
  • Z biblioteki
  • 2019

Dodaj cytat z książki Łupieżcy niebios

Video

Video