Biblia Starego i Nowego Przymierza

Okładka książki Biblia Starego i Nowego Przymierza
praca zbiorowa Wydawnictwo: Logos Media religia

Biblia opowiada dzieje osoby, która w zdecydowanym stopniu ukształtowała rozwój społeczeństwa, w którym żyjemy. Jest to człowiek, którego nauki kształtowały normy moralne oraz systemy polityczno-prawne, które do dziś panują. John Lock'e powiedział: "Abstrahując od tego, czy uznaje się jego boskie pochodzenie, czy nam się to podoba czy nie, Jezu Chrystus był najważniejsza postacią w historii ludzkości". Oczywiste jest zatem, że jest to obowiązkowa lektura dla wszystkich.

Dodaj cytat z książki Biblia Starego i Nowego Przymierza