Stroke of Midnight

Okładka książki Stroke of Midnight Lara Adrian
Okładka książki Stroke of Midnight
Lara Adrian Wydawnictwo: Cykl: Midnight Breed (tom 13.5) fantasy, science fiction
Midnight Breed (tom 13.5)
Stroke of Midnight
2015-10-13
2015-10-13
1940887321

Opowiadanie o kolejnym z wojowników Zakonu. Jehan, potężny samiec Rasy i Serafina, Dawczyni Życia muszą poddać się próbnemu wiązaniu, by wypełnić 600-letni pakt i zapewnić pokój między dwoma marokańskimi klanami. Oboje są przeciwni wiązaniu, ale czy przeznaczenie pozwoli wyjść z twarzą z tej sytuacji. Pełno seksu, ale jest też walka i niebezpieczeństwo i odrobina humoru. Dla fanów serii obowiązkowa pozycja.

2056

Bardzo podoba mi się to,że poboczne postacie Zakonu dostają swoje , krótkie ale ciekawe historie.W Stroke of Midnight jesteśmy przeniesieni całkowicie poza normalne lokalizacje Zakonu i znajdujemy się w Afryce, w Maroku. Lara Adrian wprowadziła zwyczaje lokalne, aby połączyć dwie główne postacie Jehana i Sere.
Naprawdę podobała mi się Seraphina. Robiła to, czego potrzebowała dla swojej rodziny, z intencją odejścia bez szwanku. Jest częścią organizacji, która pomaga miejscowym i nie zamierza z tego rezygnować. Jehan jest tak samo zdeterminowany, aby nie zostać uwikłanym w ten proces, i również planuje odejść.
W tej powieści jest świetna akcja i romans. Historia miłosna rozwija się pomimo walki głównych bohaterów. Świetnie się układa, że ​​Jehan jest tam, gdzie musi być, aby pomóc Seri. Cieszę się, że jesteśmy w stanie umieścić tę powieść w miejscu, w którym nie sądzę, aby wpłynęło to na główną historię. Fajnie było patrzeć, jak wszelkie nieporozumienia rozwiązywane są w seksowny sposób. "Próbne wiązanie" okazało się 'Wiecznym wiązaniem".

Naprawdę podobała mi się Seraphina. Robiła to, czego...

Fajna historia, szybko się czyta. Polecam

Fajna historia, szybko się czyta. Polecam