Nienasycenie

Okładka książki Nienasycenie M.S. Force
Okładka książki Nienasycenie
M.S. Force Wydawnictwo: Amber Cykl: Quantum (tom 5) Seria: Bestsellery literatury erotycznej [Amber] literatura obyczajowa, romans
Quantum (tom 5)
Bestsellery literatury erotycznej [Amber]
Ravenous
Amber
2016-12-09
2016-12-09
Ewa Spirydowicz, Anna Sauvignon
marzenia rodzina przyjaźń dziecko romans seks erotyka kariera sława pieniądze

Bardzo przyzwoity erotyk z niekonwencjonalna fabula i ciekawymi postaciami.
Ksiazke pochlonelam w jeden wieczor, mozna przy niej stracic poczucie czasu.
Ellie i Jasper to swietna para, choc zdecydowanie swiat widziany oczyma Jaspera, polubilam bardziej.
To pierwsza czesc z serii, ktora wpadla mi w rece. Z przyjemnoscia siegne po poprzednie!

Bardzo przyzwoity erotyk z niekonwencjonalna fabula i ciekawymi postaciami.
Ksiazke pochlonelam w jeden wieczor, mozna przy niej stracic poczucie czasu.

Na półkach: , , , , , ,

"Jeśli chodzi o kobiety, wabi je dosłownie jak miód pszczoły. Oczarowuje równie swobodnie, jak oddycha. Jeśli mówimy o mężczyznach, którzy nigdy nie osiądą przy jednej, skoro mogą mieć wszystkie, Jasper Autry jest wzorcowym przykładem.(...)
Od samego początku stawia sprawę jasno – Jasper się nie wiąże. Zresztą dowodzi tego, odkąd go znam, zmieniając dziewczyny jak rękawiczki, że już nie wspomnę o tym, że wyrzekł się praw do dziecka, którego jeszcze nawet nie zrobił. Niby dlaczego ze mną miałoby być inaczej niż ze wszystkimi innymi kobietami?"

Ellie Godfrey jest dojrzałą kobietą, która zawsze chciała mieć taki dom i rodzinę, jaką dali jej rodzice, siostry i brat Flynn.
Jasper Autry, nagrodzony Oscarem operator filmowy, z cudownym angielskim akcentem, przebierał w partnerkach z rzadną z nich się nie wiążąc.
Gdy mężczyzna dowiaduje się, że jego przyjaciółka pragnie dziecka, postanawia jej w tym pomóc. Zawierają układ.
Dokąd ich ten układ zaprowadzi? Co ukrywa przystojny Anglik i czemu zrzeka się praw do jeszcze nienarodzonego dziecka? Jak zareguje rodzina Ellie gdy dowiedzą się co kobieta zaplanowała zrobić?

Cudownie było obserwować tych dwoje dojrzałych już bohaterów, próbujących odnaleźć się w nowej relacji.
Przyjaciele Quantum pokazali co dla nich się najbardziej liczy. Ryzyko jakie podjęli było ogromne ale liczył się dla nich Jasper i byli gotowi dla niego zaryzykować.
Bardzo przyjemna kontynuacja

Tom pisany na siłę? Takie odczucia miałam podczas całej książki i zastanawiałam się co takiego autorka wymyśli w tym tomie, że człowiekowi będzie chciało się odłożyć książkę. Dłużyła mi się niezmiernie.
Chociaż nadal uważam, że dwa ostatnie tomy to jedne z najlepszych jakie powstały w tle tej serii. Co prawda dostaliśmy na końcu pewne smaczki tego jak autorka połączyła naszych pozostałych bohaterów, w jakie szalone związki ich wciągnęła.
Ubawiłam się, podobała mi się mroczna historia Jaspera, miała w sobie coś co mnie niesamowicie osobiście odpowiada i łapie za serce, ale zakończenie, ponownie, na paru stronach tragedii, nie wpłynęło dobrze na mój odbiór powieści.

Pokochałam Jaspera! Jak dotąd mój ulubiony bohater ;) bardzo fajna historia, mogłaby być nieco bardziej rozbudowana... zwłaszcza epilog np bo jakimś czasie ale z racji tego że będą jeszcze dwie części i to pewnie w bardzo zbliżonym czasie akcji musimy obejść się smakiem ;)

Ostatnia część serii, a przeczytaniu całej...mam mieszane uczucia. Jedno jest pewne, nie powaliła na kolana. W każdym z tomów powtarza się ten sam schemat seksklub BDSM - wielka tajemnica naszych przystojniaków - zadurzenie - tajemnica ciąg dalszy - komplikacje - wyznanie - happy end. I tak przez ciąg pięciu części. Dodatkowo Autorka stworzyła sobie super kochającą się, przyszywaną rodzinkę, niemal idealną. Przy pierwszych 2, no może 3 częściach było to do zaakceptowania, ale przy kolejnych 2? Zdecydowanie zbyt cukierkowo i przejadło się to z hukiem. Książki napisane są prostym językiem, więc w try miga da się je przeczytać. Sam BDSM jest opisany dosyć przyjemnie, nie jest to wersja hardcore jak bywa w niektórych innych pozycjach tego rodzaju, ale w każdym razie nie mam co do tego żadnych zastrzeżeń. To tak odnośnie całej serii, a przechodząc do konkretów, jeśli mowa o "Nienasycenie"....

Mamy tu Ellie, starszą siostrę Flynna I Jaspera filmowca i przyjaciela oraz jednego ze wspólników Quantum. Panna Godfrey pragnie dziecka i szuka potencjalnego dawcy spermy, a w tym momencie wkracza pan Autry, który ma na nią oko od dobrych kilku lat. I tu powtarza się stały schemat, z tym że jeśli mowa o 5 części sam zamysł fabuły był naprawdę...świetny! Nie chcę tu zdradzić konkretów odnośnie Jaspera, bo cała frajda czytania legnie w gruzach. W każdym razie pani Force spartoliła to na całej linii, bo potencjał tego był ogromny. Myślę, że za bardzo skupiła się na romansie Ellie i Jaspera oraz zbyt wycukierkowała go, zamiast trochę rozkręcić tajemnice naszego filmowca, wpleść trochę intryg i wyszedłby naprawdę świetny romans, psychologiczny!
Dodatkowo nie oszukując się, zrobiła z Jaspera lekką sierotę, ale to z innej półeczki historia.

Podsumowując, książka nie była zła, na tle pozostałych części wypadła nie najgorzej. Uważam, że 4 tom oraz 3 to najsłabsze pozycje z całej serii. Ocena taka a nie inna, raczej już z sentymentu lekko naciągana. Dla odseparowania się od tych "cięższych" książek nadaje się, ale czy do czegoś więcej? To już kwestia indywidualna.

Po przeczytaniu całej serii stwierdzam, że sposób konstrukcji historii przez M.S Force nie jest dla mnie. Jest zbyt różowo. Wszystko się zawsze układa, a ewentualnie przeszkody tak na prawdę nimi nie są.
Ta samo było i w tej książce. Oto mamy historię Ellie i Jaspera, którzy znają się od lat, bo przebywają w swoim kręgu. Łączy ich wspólny "projekt" (nie napiszę co to, bo widzę, że nikt tego w recenzjach nie zrobił, więc może to jakiś duży spoiler, chociaż nie dla mnie). W trakcie pracy nad projektem oczywiście okazuje się, że tak na prawdę od dawna się kochali bla bla bla....

W tej książce mam wrażenie że jest o wiele więcej scen sexu, nie przeszkadza mi to, chociaż gdy tak na prawdę cała historia jest gładka i różowa to sceny zbliżeń jakoś tak nie ekscytują. Autorka zupełnie nie buduje relacji między bohaterami po prostu już od początku wszystko się układa, przez co książka po prostu nudzi, no bo ile można czytać o tym samym.
Przemyślenia Jaspera są jota w jotę identyczne jak Flynna i Haydena wcześniej. Rozumiem, że sytuacja jest podobna, ale serio? generalnie imiona bohaterów są inne, wątek wprowadzający nieco zamieszania również, ale generalnie rdzeń relacji bohaterów jest taki sam :/
Na koniec oczywiście mamy zapowiedź kolejnych par, które się zawiązują ale nie widziałam aby te pozycje pojawiły się w języku polskim, chociaż nie czekam z zapartym tchem, bo pewnie będą one takie same - on boi się pokazać swoją sexualną naturę, ona - tu nie chce spoilować pary, dla tych którzy może nie wiedzą... ale generalnie znowu rdzeń jest ten sam, zero oryginalności :/

No i jest ksiaze na bialym koniu....i to nawet nie w przenosni. Mamy tu tez srogiego ojca skupionego na sobie,matke ktora wiele znosila przez cale zycie a na wszystkim cieniem kladzie sie olbrzymia chec posiadania dziecka... w sumie seria fajna tylko teoche za duzo szczegolow (i to w kazdej niemal ksiazce) dotyczacych jednego rodzaju seksu.

Ta chyba najbardziej mi się podobała że wszystkich części. Bardzo zabawna polecam.

Łatwa ,lekka i przyjemna

Łatwa ,lekka i przyjemna

Jak każda część Quantum tak i ta nie zawiodła. Mega.

Jak każda część Quantum tak i ta nie zawiodła. Mega.

• BDSM
  • Romanse