Filozofia Kaizen. Małymi krokami ku doskonałości

Kaizen Filozofia Kaizen samodoskonalenie
The Spirit of Kaizen: Creating Lasting Excellence One Small Step at a Time
poradniki
Kaizen Filozofia Kaizen samodoskonalenie

Pozycja dla osób, które chcą małymi krokami, niezauważanie zmienić swoje życie na lepsze. Pełna przykładów. Każdy znajdzie w niej coś dla siebie bo Kaizen to filozofia dla każdego.

Podwyższyłam ocenę dla tej książki, ponieważ przeczytałam już wiele tego typ książek, a ta się wybija na ich tle.
Wiem, że dla wielu osób autor podaje oczywiste fakty i banalne porady, które mogą usprawniać działania organizacji czy nas samych, ale....
Czy to, że uważamy, że coś jest oczywiste to wdrażamy to w życie? Gdyby tak było to po świecie chodzili by zdrowi,...

Ogólnie to książka jest dość dobra, a zawarte w niej porady w nielicznych momentach mogą się przydać, jak na trochę ponad 100 stron to wiedzy zawartej jest dość sporo i można ją polecić, ale jakoś wybitna to nie jest

Książka bardzo pozytywna. Dla mnie mind changer wydawało by się ze James Clear się nią inspirował. Małe kroki prowadzące do bardzo ważnych kreatywno-produktywnych zmian napędzających się działaniem od 1 kroku.
Ciekawa wciągająca.

Próbowaliście kiedyś coś zmienić w swoim życiu ? Jest łatwo? Nie, bo zmiana nie jest naturalną rzeczą dla naszego organizmu. Budzą się w nim automatycznie mechanizmy obronne, takie jak: ucieczka, walka ze zmianą... To wszystko jest strachem przed czymś nowym, przed czymś co możemy osiągnąć. Zrecenzuję tę książkę w prosty sposób. Mianowicie opowiem Wam krótką historię w niej...

Jaka to interesująca i inspirująca książka! Podobało mi się, że jest taka coachingowa, niż konkretny poradnik psychologiczny nakazujący to i owo. W ciekawy sposób została przedstawiona filozofia Kaizen i jej zastosowanie w różnych dziedzinach życia, przy tym podając mnóstwo podpowiedzi i przykładów. To wszystko w jednym celu: aby przedstawić jak uwolnić własny potencjał,...

Warto przeczytania lecz kilka rzeczy może być źle interpretowane np. wolna wola to przeżytek. Autor w niektórych miejscach wskazywał kaizen jako jedyną opcję a jak wiadomo to jest tylko jedna opcja a nie jedyna na rozwiązanie sytuacji np. w firmie albo w życiu osobistym

Napiszę tak: Tematyka Kaizen została już opracowana i opisana w każdy możliwy sposób. Ta książka jest na szczęście bardzo krótko ale treściwie napisana. Czyta się ją szybko, język w niej zastosowany raczej zachęca do kontynuowania lektury, a nie "czytania, byle skończyć i zaliczyć". W paru punktach dała mi do myślenia. Uważam że dla ludzi którzy lubią tematykę rozwoju...

Bardzo przyjemna książka. Dobrze omówione podstawy i ciekawe przykłady z życia. Fajnie się czytało, polecam!

Oj tak, to jest jedna z książek, które mogą coś zmienić w życiu. Metoda małych kroków, ale takich najmniejszych. Jestem pod wrażeniem, że napisał ją praktyk, psycholog.

1 113
    1 078
  • Rozwój osobisty
  • 2018
  • Audiobook
  • Chcę w prezencie
  • 2019

Robert Maurer Filozofia Kaizen. Jak mały krok może zmienić twoje życie Zobacz więcej
Robert Maurer Filozofia Kaizen. Jak mały krok może zmienić Twoje życie Zobacz więcej