Filozofia Kaizen. Jak mały krok może zmienić twoje życie

Okładka książki Filozofia Kaizen. Jak mały krok może zmienić twoje życie
Robert Maurer Wydawnictwo: Onepress nauki społeczne (psychologia, socjologia, itd.)
nauki społeczne (psychologia, socjologia, itd.)
One Small Step Can Change Your Life: The Kaizen Way
Onepress
2013-05-27
2013-05-27
9788324631964
Cezar Matkowski
kaizen filozofia japońska efektywność profesjonalizm

Okładka książki Pokonać strach. Jak zapanować nad emocjami i odzyskać kontrolę nad życiem Michelle Gifford, Robert Maurer
Ocena 5,8
Pokonać strach... Michelle Gifford, R...

więcej Więcej

Nawet najdłuższa podróż zaczyna się od jednego kroku.

Pragniesz udoskonalić swoje życie, ale każda zmiana cię paraliżuje? Nie masz siły ani czasu, by zadbać o polepszenie jakości własnych dni? Masz serce przepełnione marzeniami, lecz coś nie pozwala ci w pełni ich zrealizować? Najwyższa pora poznać potęgę drobnych kroczków.
Ta książka nauczy cię, jak:
samodzielnie...

Na półkach: , , , ,

Przyjemna i lekka w odbiorze książka. Bardzo szybko się ją czyta. Autor zwraca uwagę na zalety korzystania ze strategii małych kroków. Pokazuje, jak efektywne mogą być odpowiednie myśli i czynności, które z pozoru wydają się błahe i bez znaczenia. Przywołanych jest przy tym sporo historii innych ludzi, którym autor pomagał podczas swojej kariery. Ogółem książka warta...

Polecam każdemu kto chce zacząć myśleć małymi krokami. Książka jest lekka i przyjemna w odbiorze a daje do myślenia.

Bardzo fajnie napisana książka z wieloma historiami popartymi przykładami. Dużo można przełożyć na swoje życie :)

1937

Świetna pozycja - poradnik. Poradnik tak naprawdę nie tylko dla "zawodowców", ale dla wszystkich. Kaizen, to filozofia, którą można stosować nie tylko w życiu zawodowym, ale również i w prywatnym. Bo zmiany można (a nawet trzeba) dokonywać i planować małymi kroczkami. Nie planujmy zmian jako czegoś wielkiego, bo perspektywa nieosiągalności może nas przerosnąć.
Autor - co...

Pozycja dla osób, które chcą małymi krokami, niezauważanie zmienić swoje życie na lepsze. Pełna przykładów. Każdy znajdzie w niej coś dla siebie bo Kaizen to filozofia dla każdego.

Podwyższyłam ocenę dla tej książki, ponieważ przeczytałam już wiele tego typ książek, a ta się wybija na ich tle.
Wiem, że dla wielu osób autor podaje oczywiste fakty i banalne porady, które mogą usprawniać działania organizacji czy nas samych, ale....
Czy to, że uważamy, że coś jest oczywiste to wdrażamy to w życie? Gdyby tak było to po świecie chodzili by zdrowi,...

Ogólnie to książka jest dość dobra, a zawarte w niej porady w nielicznych momentach mogą się przydać, jak na trochę ponad 100 stron to wiedzy zawartej jest dość sporo i można ją polecić, ale jakoś wybitna to nie jest

Książka bardzo pozytywna. Dla mnie mind changer wydawało by się ze James Clear się nią inspirował. Małe kroki prowadzące do bardzo ważnych kreatywno-produktywnych zmian napędzających się działaniem od 1 kroku.
Ciekawa wciągająca.

Próbowaliście kiedyś coś zmienić w swoim życiu ? Jest łatwo? Nie, bo zmiana nie jest naturalną rzeczą dla naszego organizmu. Budzą się w nim automatycznie mechanizmy obronne, takie jak: ucieczka, walka ze zmianą... To wszystko jest strachem przed czymś nowym, przed czymś co możemy osiągnąć. Zrecenzuję tę książkę w prosty sposób. Mianowicie opowiem Wam krótką historię w niej...

1 193
    1 103
  • Rozwój osobisty
  • 2018
  • Audiobook
  • 2019
  • Chcę w prezencie

Robert Maurer Filozofia Kaizen. Jak mały krok może zmienić twoje życie Zobacz więcej
Robert Maurer Filozofia Kaizen. Jak mały krok może zmienić Twoje życie Zobacz więcej