Potęga miłości

Okładka książki Potęga miłości
Christina Dodd Wydawnictwo: BIS Cykl: Słoneczny skarb (tom 2) literatura obyczajowa, romans
literatura obyczajowa, romans
Słoneczny skarb (tom 2)
Move heaven and earth
BIS
2005-01-01
2005-01-01
Katarzyna Jędrach
dla kobiet romans potęga miłości

więcej Więcej

Świetna książka...

2015

Poddałam się mniej więcej w połowie i przeskakiwałam co kilka stron,chcac tylko mniej wiecej znac zakonczenie.
Lubię od czasu do czasu przeczytac romans.. Tak, żeby wieczorem zrelaksować się przy herbatce:) natomiast to, co znalazłam w książce pani Dodd, zniechęciło mnie do jej "twórczości" na zawsze.
Panna z okropną reputacją trafia jako pielęgniarka do książęcej...

• Romanse historyczne
  • Romans historyczny
  • Christina Dodd
  • 2018
  • Romans
  • Blizny
  • Serie

Dodaj cytat z książki Potęga miłości