Trzeci bliźniak

The Third Twin
kryminał, sensacja, thriller
2016-09-14
Andrzej Szulc

Najsłabsza książka jaką przeczytałem tego autora.

Moja pierwsza książka Folleta, jest solida, jako książka akcji. Liczyłem na więcej materii dotyczącej psychologii, dziedziczenia itp
Czas z książką zaliczam do udanych.
BTW nie próbujcie przypadkiem próbować oglądać kanadyjskiej ekranizacji z 97, bo Wam wypali mózg i oczy

Uwielbiam Kena Folleta i przeczytałam wiele jego książek ale trzeci bliźniak jest naprawdę genialny. Trzeba mieć naprawdę talent zeby stworzyć książkę, w której dosłownie każda strona jest wciągająca i trzyma w napięciu. Kiedy myslalam, ze już wszystko wychodzi na prostą - autor znowu mieszał i zaskakiwał. Do tego jeszcze ciekawy wątek psychologiczny. Po raz kolejny się nie...

Warto zapoznać się z tą pozycją. Interesująca j trzymająca w napięciu.

I tu zaczyna się moja miłość do Folletta. Wspaniała i szczegółowonuknuta, przemyślana cała książka.

Jakoś lepiej autorowi wychodzi spisywanie historii ubiegłego wieku. Gdy stworzył historię coś na wzór s-f, wyszło tak sobie.

Polecam

"Trzeci bliźniak" - już sam tytuł intryguje. Od razu zaciekawiło mnie, co autor miał poprzez takie sformułowanie na myśli. Zachęcona pozytywnymi opiniami na "Lubimy Czytać", postanowiłam sama się o tym przekonać.
Główną bohaterką książki jest Jeannie Ferrami - psycholog prowadząca badania naukowe związane z genetyką na Jones Falls University. Pewnego dnia dokonuje ona...

O mamo! Jak mi się to dobrze czytało. Fajne pomieszanie, nie nudzi się! Trochę autor poleciał po bandzie, ale i tak czasami trzeba. A już miałam się obrazić za Zimę Świata, ale dałam szansę i nie żałuję!

Ciekawa książka dla fanów kryminałów i zawiłości psychiki ludzkiej. Dobrze utrzymana atmosfera rozbudowanej sensacji.

Dyskusje

1 257