Yours

Aubrey Dark Wydawnictwo: CreateSpace Independent Publishing Platform Cykl: A Dark Erotic Romance Novel (tom 3) literatura obyczajowa, romans
Data 1. wydania:
angielski
CreateSpace Independent Publishing Platform
New Adult & College Romance Romantic Suspense Dark
A Dark Erotic Romance Novel (tom 3)
literatura obyczajowa, romans
angielski
New Adult & College Romance Romantic Suspense Dark

Wg mnie ta książka różni się nieco od pozostałych części z serii. Główny bohater to nie seryjny zabójca i nie wydaje się już taki mroczny jak jego koledzy. Nowa jest także sytuacja w jakiej autorka umieściła bohaterów, sytuacja całkowicie od nich niezależna (wcześniej to zawsze ON był panem i miał kontrolę).

Dalej powieść raczej niczym nie zaskakuje, przypomina klasykę...

On – wysoki przystojniak, otoczony aurą tajemnicy, na widok którego przechodzi dreszcz. Ona- zwykła, uczelniana szara myszka, która za namową przyjaciół nagięła zasady i wybrała się w podróż do Tijuany, gdzie splotły się ich losy.
Muszę przyznać, że historia tych dwojga z początku wydała mi się ciekawa. Niezwykle bowiem, przypadło mi do gustu dłuższe, niźli w poprzednich...

• Chcę przeczytać - brakujące tomy serii
  • Porwanie
  • Brak Tłumaczenia
  • Zapowiedzi/Czekam
  • Czekam cierpliwie:)
  • Romans/Erotyk
  • Nie mam
  • Cykl: A Dark Erotic Romance Novel (d)
więcej mniej

Dodaj cytat z książki Yours