Wrocław plus 15

Demart
2012-01-01
2012-01-01
Kartografia plany informacje turystyka

Podręczny atlas Wrocławia z mapkami 15 innych miejscowości.
Dodatkowo na okładce mapa okolic Wrocławia wraz podziałemna której kartce atlasu znajdziemy powiększoną jego część. Oprócz tego fragment większej całości województwa dolnośląskiego, plan centrum Wrocławia, skorowidz ulic oraz niewielki spis i opis najważniejszych atrakcji miasta.
In minus - brak "skrzydełka" na okładce - pomocne byłoby przy zaznaczaniu interesującej nas części w atlasie (a tak trzeba go wyginać podczas użytkowania).
In plus - dokładna mapka centrum miasta wraz z zaznaczonymi zabytkami, trasami autobusów i tramwajów, hotelami itp. oraz fajne mapki mniejszych miejscowości - przydaje się podczas podróżowania.

Podręczny atlas Wrocławia z mapkami 15 innych miejscowości.
In minus - brak "skrzydełka" na...

• Zaglądam w potrzebie
  • Podróżnicze, przewodniki itp.

Dodaj cytat z książki Wrocław plus 15