Tekściarz

Bogusław Narewski Wydawnictwo: Telbit literatura piękna
Telbit
2006-01-01
2006-01-01

Jedna z moich ulubionych książek, krótka ale z wielkim przekazem.......

Jedna z moich ulubionych książek, krótka ale z wielkim przekazem.......

Kupiłam za grosze po przecenie, z ciekawości. Niestety, fabuła grosza nie warta.

Smutna opowieść...Spodobała mi się już od pierwszych stron,główny bohater okazał się być bardzo mi bliski.Jego sposób bycia,spojrzenie na świat,nawet nawyki...W skrócie 'Tekściarz' opowiada o młodym facecie,któremu niekoniecznie podoba się styl życia ludzi w 'dzisiejszych' czasach.No i próbuje jakoś z tym walczyć.A ta walka jest bardzo trudna.Facet się nie poddaje,a życie,cóż,życie toczy się dalej przy okazji rzucając mu pod nogi taką ilość kłód,że nawet małe sukcesy tracą swój urok.Jest prawdziwie,gorzko,bezpośrednio.A jednak z cały czas gdzieś się tam tlącą iskierką nadziei.Trzeba tylko znaleźć siłę by rozdmuchać z niej płomień.

Ogólnie książka słaba. Zanudziła mnie

Ogólnie książka słaba. Zanudziła mnie

Książka jest idealna dla młodych ludzi. Mimo swojej prostoty jest pełna poruszających zdarzeń. Taka cienka a zarazem obszerna! Obszerna w ciekawe spostrzeżenia i rozwiązania niektórych sytuacji z życia wziętych.

Genialna książka, polecam wszystkim. Pomimo złych recenzji. Pomimo nagłego niespodziewanego zakończenia.

Moja pierwsza książka

Moja pierwsza książka