Suma wszystkich smutków

Okładka książki Suma wszystkich smutków Jackie Stevens
Okładka książki Suma wszystkich smutków
Jackie Stevens Wydawnictwo: Elf Seria: Nie dla mamy, nie dla taty, lecz dla każdej małolaty literatura dziecięca
literatura dziecięca
Nie dla mamy, nie dla taty, lecz dla każdej małolaty
Elf
2005-01-01
2005-01-01

No więc tak. Uwielbiam książki z serii: Nie dla mamy, nie dla taty, lecz dla każdej małolaty. Znałam już tą serię, więc postanowiłam sięgnąć i po nią. Jakoś nie wiązałam zbytnich nadziei z tych książką. Okładka mi się nie podobała, historia wydawała się jako taka... Ale wystarczyło, bym przeczytała pierwszą kartkę... I się zakochałam.
Powieść jest o dziewczynie, która jest tak naprawdę cieniem ( według mnie ). Nigdy nie chodzi na imprezy, nie ma wielu znajomych, ubiera się na szaro. Wszystko się zmienia, gdy poznaje Patricka. Jest nim oczarowana, zakochana od pierwszego spojrzenia. Pod jego wpływem zmienia się. Zaczyna nosić jaśniejsze ciuchy, rozpuszczone włosy jest radosna i promienna. Ale wszystko psują rodzice, którzy nie dopuszczają do siebie myśli, że Ashley umawia się z nieznajomym. Co wydarzyło się w rodzinie Ashley? Jaki sekret skrywa Patrick?
Wszystko znajdziecie w tej książkę. Polecam, na ciemne wieczory, gdy jesteście smutni i nie wierzycie w siebie. Łatwo się ją czyta, ja skończyłam ją w godzinę. Na koniec rozbeczałam się. Dlaczego? Przeczytajcie ją!

Powieść jest o dziewczynie, która jest...

Jest świetna!
Ashley poznaje chłopaka, ich uczucia są odwzajemniane. Czego można chcieć więcej? Okazuje się, że brat chłopaka znał siostrę Ashley, która zmarła na skutek przedawkowania narkotyków. Gdy Ashley się o tym dowiaduje jest wstrząśnięta...
Polecam! :)

Jest świetna!
Polecam! :)

Prosta, leciutka, idealna na wakacyjny wieczór :)

Prosta, leciutka, idealna na wakacyjny wieczór :)

książka bardzo dobra, dobrze się czyta w zimowe wieczory.

książka bardzo dobra, dobrze się czyta w zimowe wieczory.

Książka jest naprawdę rewelacyjna. Czytałam ją jakieś dwa lata temu, ale czasami do niej wracam.
Historia 17-letniej Ashley, która po trzech latach smutku znalazła miłość jest naprawdę wzruszając i dająca do myślenia.
Nie chce zdradzać zbyt wiele szczegółów dotyczących książki, ale naprawdę gorąco polecam. Nie jest długa, ale porusza kilka ważnych tematów.
Naprawdę jeszcze raz gorąco wszystkim polecam :)

Naprawdę jeszcze...

Jest to jedyna książka która przypadła mi do gustu z całej serii. Spodobała mi się tematyka. Śmierć siostry, dziwne znajomości, podejrzany chłopak. Książka lekka w czytaniu. Przeczytałam ją chyba w 3 h.

Ciekawe, lekkie. Bardzo przyjemnie się czytało :)

Ciekawe, lekkie. Bardzo przyjemnie się czytało :)

na prawdę dobra :D

na prawdę dobra :D

Bardzo podobała mi się ta książka. Polecam ;)

Bardzo podobała mi się ta książka. Polecam ;)

Piękna książka. Można się zaczytać. :)

Piękna książka. Można się zaczytać. :)

• Młodzieżowe
  • Nie dla mamy, nie dla taty, lecz dla każdej małolaty
  • Z dzieciństwa
  • Nie dla mamy nie dla taty lecz dla każdej małolaty

Jackie Stevens Suma wszystkich smutków Zobacz więcej
Jackie Stevens Suma wszystkich smutków Zobacz więcej