Zatoka trujących jabłuszek

Monika Szwaja Wydawnictwo: Sol Cykl: Klub Mało Używanych Dziewic (tom 3) literatura piękna
Sol
literatura kobieca
Klub Mało Używanych Dziewic (tom 3)
literatura piękna
literatura kobieca

Przeciętna, przesłodzona, prosta, czasem ciężko nadążyć za niepotrzebnym opisem.

Cała seria książek co najwyżej przeciętna, przesłodzona, bohaterowie czarno-biali, od pierwszego zetknięcia z postacią wiadomo czy będzie najmilszym czy najpodlejszym człowiekiem świata, bo w tych książkach bohaterowie są tylko tacy, ze skrajności w skrajność. Trzy główne bohaterki są idealne, nigdy nie popełniają błędów, ogólnie żygam tęczą.

Na półkach: , , , ,

Bardzo miła i sympatyczna książka Szwai z dobrym humorem śmiałam się do łez.
Pozytywna lekturka mnie się podobała.

Trzecia część trylogii o Klubie mało uzywanych dziewic

czytadło na lato z cyklu lektura lekka, łatwa i przyjemna

"Zatoka Trujących Jabłuszek" to świetne zamknięcie historii Agnieszki, Aliny, Michaliny i Marceliny. Książka utrzymana jest w tym samym, mądrym, ale i zabawnym stylu, co poprzednie części. Autorka trzyma poziom. Ze względu na coraz większy udział panów w historii, bardziej niż poprzednio zagłębiamy się też w meandry psychiki męskiej, nie tylko kobiecej...

Pełna recenzja...

więcej Oznaczone jako spoiler Pokaż mimo to

Zabawne.

ZATOKA TRUJĄCYCH JABŁUSZEK – istnieje naprawdę, w przeciwieństwie do Klubu Mało Używanych Dziewic, który ożył tylko na kartach książek Moniki Szwai. Jego „matki założycielki” zdobyły sobie wszakże taką sympatię Czytelników, jakby były najprawdziwsze w świecie. Czy to znaczy, że takie „dziewice” drzemią w wielu z nas? Że - podobnie jak one – wiemy, co w życiu jest...

Naiwna, infantylna, przewidywalna. Kompletna strata czasu.

Trzecia część "Dziewic".Fajne czytadło na poprawę nastroju-tzw.odmóżdżacz nie wymagający zbytniego myślenia.Dużo opisów pięknych Karaibów.Polecam!

Dyskusje

2 153