Pamiętniki emigrantów. Kanada

Okładka książki Pamiętniki emigrantów. Kanada
praca zbiorowa Wydawnictwo: Książka i Wiedza biografia, autobiografia, pamiętnik
biografia, autobiografia, pamiętnik
Książka i Wiedza
1971-01-01
1971-01-01

Ciekawa jest historia,przed i powojenna związana z wydaniem książki,zawiera 16 pamiętników z 33 przesłanych na konkurs.Paradokument,moja ulubiona forma literacka,pełna autentyzmu,żadnych górnolotności i wydumanych problemów.Nie porywa stylem czy wartką akcją,ale ten język ,inny w każdych wspomnieniach,losy ludzkie...polecam zaganianym dla refleksji.

Dodaj cytat z książki Pamiętniki emigrantów. Kanada