Miłość w spadku

Lucky
2016-01-01
2015-01-01
miłość marzenia

Okładka książki Przystanek pożądanie. Część 1 Magdalena Jachnik, Anna Kasiuk, Małgorzata Kasprzyk, Adam Kopacki, Katarzyna Lemiesz, Anna Nowicka-Bala, Laura Passer, Agnieszka Rusin
Ocena 7,0
Przystanek poż... Magdalena Jachnik, ...
Okładka książki Gorące sekrety Zuzanna Arczyńska, K.A. Figaro, Maya Frost, Anna Kasiuk, Katarzyna Berenika Miszczuk, Jagna Rolska, Agnieszka Rusin
Ocena 6,2
Gorące sekrety Zuzanna Arczyńska,&...
Okładka książki Nakręceni na miłość Michał Krawczyk, Magdalena Ludwiczak, Anna Nowicka-Bala, Agnieszka Rusin, Weronika Tomala, Agnieszka Ziętarska
Ocena 8,3
Nakręceni na m... Michał Krawczyk, Ma...

Początek nużący na tyle że miałam ochotę od razu ją odłożyć w kąt. Akcja rozwinęła się ciekawie, choć sama opowieść zbyt bajkowa i filmowa. Zakończenie zaskakujące.

Marina trzydziestodwuletnia kobieta jej życie jej nudne i naznaczone rutyną.
Ma pracę,której nie lubi i narzeczonego,który woli swoją pracę niż spędzać z nią czas.
A matka,chce wydać ją bogato za mąż i ojca-pantoflarza.
Ma marzenia,o które boi się zawalczyć.
Z tego wyniku splotu różnych nieoczekiwanych wydarzeń Marina opuszcza swoje małe miasteczko.
Wysiłki jej zostają...

2064

Uff... zawzięłam się i przeczytałam w całości.
Ale... NIE POLECAM nikomu, kogo nużą piętrzące się przelukrowane epitety (treść jest wręcz nimi naszpikowana), irytują błędy merytoryczne i niespójność. Może to wina opracowania, może autorki? Nie wiem i nie zamierzam wnikać czytając kolejne jej powieści. Tu sam pomysł na książkę wydawał się fajny, ale wykonanie już...

Na półkach: , , , ,

Już dawno nie miałam okazji przeczytać tak dobrej powieści, która wściągnęłaby mnie bez reszty.
"Miłość w spadku" Agnieszki Rusin to powieść dająca nadzieję, motywująca bardziej niż niejeden poradnik psychologiczny.
Będę ją polecać każdemu!

Kolejna powieść autorki która nie wywarła na mnie jakiegoś pozytywnego wrażenia. Takie sobie babskie czytadło, które czyta się lekko i nic poza tym.
Początek bardzo dobry i ciekawy, ale potem zaczyna być już coraz bardziej nudno.
Denerwowała mnie bohaterka Marina. Osoba mimo swoich 30-tu lat bardzo niedojrzała emocjonalnie. Mimo że zdała sobie wcześniej sprawę, że nie kocha...

Marina przygotowuje się do ślubu z Mateuszem, wymarzonym zięciem swojej matki. Nie jest pewna swoich uczuć a narzeczony bardziej zainteresowany jest sekretarką niż Mariną. Zmienia plany i ucieka sprzed ołtarza postanawiając wyjechać nad morze do koleżanki. Na dworcu spotyka dawną miłość z lat szkolnych. Paweł pomaga jej w pierwszych dniach w nowym miejscu. Marina znajduje...

1975

Bardzo fajna książka. O życiu, uczuciach, rozterkach i obawach.

Polecą książkę bardzo fajnie się ją czyta. Jest o miłości i zawiera śmieszne historie. jak sam tytuł mówi to jest książka opowiadająca o miłości, którą bohaterka dostała w spadku. Główną bohaterkę poznajemy przed przygotowaniami do ślub. Ale jej życie się zmieniło. Mogła liczyć tylko na siebie. Aż w końcu przyszła miłość.

Świetna historia, bardzo dobrze opowiedziana. Nie można się oderwać.

"Jeśli szukasz szczęścia, to go nie znajdziesz, samo znajdzie do ciebie drogę wtedy, gdy uzna, że jesteś na nie gotowy i nadszedł już ten właściwy czas."

• 2018
  • Z biblioteki
  • 52 książki (2016)
  • Prawdziwe Historie
  • 1001 książek - przeczytane
  • 2021

Dodaj cytat z książki Miłość w spadku