Miłość w spadku

Lucky
miłość namiętność marzenia
literatura piękna
miłość namiętność marzenia

Początek nużący na tyle że miałam ochotę od razu ją odłożyć w kąt. Akcja rozwinęła się ciekawie, choć sama opowieść zbyt bajkowa i filmowa. Zakończenie zaskakujące.

Marina trzydziestodwuletnia kobieta jej życie jej nudne i naznaczone rutyną.
Ma pracę,której nie lubi i narzeczonego,który woli swoją pracę niż spędzać z nią czas.
A matka,chce wydać ją bogato za mąż i ojca-pantoflarza.
Ma marzenia,o które boi się zawalczyć.
Z tego wyniku splotu różnych nieoczekiwanych wydarzeń Marina opuszcza swoje małe miasteczko.
Wysiłki jej zostają...

1984

Uff... zawzięłam się i przeczytałam w całości.
Ale... NIE POLECAM nikomu, kogo nużą piętrzące się przelukrowane epitety (treść jest wręcz nimi naszpikowana), irytują błędy merytoryczne i niespójność. Może to wina opracowania, może autorki? Nie wiem i nie zamierzam wnikać czytając kolejne jej powieści. Tu sam pomysł na książkę wydawał się fajny, ale wykonanie już...

Na półkach: , , , ,

Już dawno nie miałam okazji przeczytać tak dobrej powieści, która wściągnęłaby mnie bez reszty.
"Miłość w spadku" Agnieszki Rusin to powieść dająca nadzieję, motywująca bardziej niż niejeden poradnik psychologiczny.
Będę ją polecać każdemu!

Kolejna powieść autorki która nie wywarła na mnie jakiegoś pozytywnego wrażenia. Takie sobie babskie czytadło, które czyta się lekko i nic poza tym.
Początek bardzo dobry i ciekawy, ale potem zaczyna być już coraz bardziej nudno.
Denerwowała mnie bohaterka Marina. Osoba mimo swoich 30-tu lat bardzo niedojrzała emocjonalnie. Mimo że zdała sobie wcześniej sprawę, że nie kocha...

Marina przygotowuje się do ślubu z Mateuszem, wymarzonym zięciem swojej matki. Nie jest pewna swoich uczuć a narzeczony bardziej zainteresowany jest sekretarką niż Mariną. Zmienia plany i ucieka sprzed ołtarza postanawiając wyjechać nad morze do koleżanki. Na dworcu spotyka dawną miłość z lat szkolnych. Paweł pomaga jej w pierwszych dniach w nowym miejscu. Marina znajduje...

Bardzo fajna książka. O życiu, uczuciach, rozterkach i obawach.

Polecą książkę bardzo fajnie się ją czyta. Jest o miłości i zawiera śmieszne historie. jak sam tytuł mówi to jest książka opowiadająca o miłości, którą bohaterka dostała w spadku. Główną bohaterkę poznajemy przed przygotowaniami do ślub. Ale jej życie się zmieniło. Mogła liczyć tylko na siebie. Aż w końcu przyszła miłość.

Świetna historia, bardzo dobrze opowiedziana. Nie można się oderwać.

"Jeśli szukasz szczęścia, to go nie znajdziesz, samo znajdzie do ciebie drogę wtedy, gdy uzna, że jesteś na nie gotowy i nadszedł już ten właściwy czas."

• 2018
  • Z biblioteki
  • ZZZ ...Agnieszka Rusin
  • Mam, mam ;)
  • 1001 książek - przeczytane
więcej mniej

Dodaj cytat z książki Miłość w spadku