Harry Potter i Komnata Tajemnic

J.K. Rowling Cykl: Harry Potter (tom 2) literatura młodzieżowa 368 str.
Harry Potter and the Chamber of Secrets

literatura młodzieżowa
Jonny Duddle Harry Potter fantasy magia przygoda

Porównaj ceny i

Recenzje oficjalnych recenzentów i

Mroczne dziedzictwo i ślizgońskie tajemnice

8 Link do recenzji

Opinie [1 735]

Średnie jak dla mnie

Druga część przygód Młodego Czarodzieja przypadła mi do gustu w dużo większym stopniu niż "Kamień filozoficzny". Zdecydowanie bardziej emocjonujące zakończenie oraz zwiedzanie zakamarków Hogwartu wraz z tytułową Komnatą tajemnic jest o wiele bardziej satysfakcjonujące. Książkę co jakiś czas sobie odświeżam i teraz dostrzegam mankamenty jakie umknęły mi przy pierwszym...

Bardzo przyjemna. Szybko się czytało. Zdecydowanie lepsza od filmu, który niestety widziałem pierwszy więc pod jego kątem oceniam książkę

Uwielbiam serię o Harrym, chociaż ta jedna część nigdy do mnie nie przemawiała. Mimo tego uważam ją za bardzo dobrą książkę i serdecznie polecam ;)

Czasami zdarza się, że jedna, nawet bardzo krótka, pozornie nic nieznacząca sytuacja, która sprawi, że w przeciągu kilku sekund wrócę myślami do lat dzieciństwa. Z olbrzymią nostalgią przypomnę sobie sytuację, o której nie myślałam od lat. Nie jestem w stanie wytłumaczyć, skąd to wspomnienie bierze się akurat teraz, skąd to skojarzenie. Nie jestem też w stanie wyjaśnić,...

Wciągające i rusza wyobraźnię

very good

Na półkach: , , , ,

Cała seria jest dla mnie świetnym powrotem do dzieciństwa. Polecam wszystkim, niezależnie od wieku.

"Harry Potter i Komnata Tajemnic" jest to drugi tom opowiadający o przygodach młodego czarownika Harrego Pottera, a więc również jest to moje drugie spotkanie z głównym bohaterem.
Szczerze żałuję, że zdecydowałam się tak późno sięgnąć po ten cykl. Jakoś nigdy nie chciałam go przeczytać. Zdarzało mi się myśleć, że nie jest w moi stylu, że pewnie jest dziecinny, itp. Nawet...

Mogę napisać tylko tyle - Uwielbiam i bardzo często wracam do losów Harrego Pottera!! Książka dla osób w każdym wieku!!

Dyskusje

83 303