rozwińzwiń

Harry Potter i Komnata Tajemnic

Okładka książki Harry Potter i Komnata Tajemnic J.K. Rowling
Okładka książki Harry Potter i Komnata Tajemnic
J.K. Rowling Wydawnictwo: Media Rodzina Cykl: Harry Potter (tom 2) Ekranizacje: Harry Potter i Komnata Tajemnic (2003) literatura młodzieżowa
literatura młodzieżowa
Harry Potter (tom 2)
Harry Potter and the Chamber of Secrets
Media Rodzina
2016-07-20
2016-07-20
Andrzej Polkowski
Ekranizacje:
Harry Potter i Komnata Tajemnic (2003)
Jonny Duddle Harry Potter fantasy magia przygoda

Ładowanie Szukamy ofert...

Patronaty LC

Mogą Cię zainteresować

Okładka książki Harry Potter i Przeklęte Dziecko J.K. Rowling, Jack Thorne, John Tiffany
Ocena 6,3
Harry Potter i... J.K. Rowling, Jack ...
Okładka książki My, dzieci z dworca ZOO Christiane Felscherinow, Kai Hermann, Horst Rieck
Ocena 7,5
My, dzieci z d... Christiane Felscher...
Okładka książki Las zabłąkanych Anne Plichota, Cenderine Wolf
Ocena 7,1
Las zabłąkanych Anne Plichota, Cend...

Oficjalne recenzje i

Mroczne dziedzictwo i ślizgońskie tajemnice

1424 173 103

Kocham tę część! Lockhart jest przekomiczną postacią!

Kocham tę część! Lockhart jest przekomiczną postacią!

Każda książka z tej serii to klasyk dla każdego miłośnika fantastyki.

Każda książka z tej serii to klasyk dla każdego miłośnika fantastyki.

Polecam.

Polecam.

W odróżnieniu od pierwszej części powierzchni tutaj już można wyczuć bardziej mroczny klimat. Jak najbardziej nadaje się dla dzieci w wieku od 10 lat, aby rozpocząć zagłębianie się w świat fantazji.

Harry nie lubi wujostwa i wcale mu sie nie dziwie. Nie bede sie rozpisywać niektóre moje opinie są tylko. "Polecam".

Druga część za mną - równie przyjemna i wciągająca, jak pierwsza :) W dodatku nawet bardziej zabawna - wątek Lockharta był świetny, nieźle się uśmiałam!

************************
"2023: Powroty do młodości na 40. " - książki z tym oznaczeniem w moim profilu to książki, które czytałam w czasach szkoły podstawowej, średniej i w czasie studiów. W roku 2023, w którym kończę 40 lat, postanowiłam wrócić do lektur z tamtych lat i skonfrontować się z nimi na nowo :) Niestety nie udało mi się zdążyć ze wszystkim w roku 2023, ale książki kontynuujące ten projekt wciąż zaliczam na tę samą półkę.

************************

Książka mi się bardzo podobała. Przygody Harrego są bardzo fajne i wciągające. Książka jest cięka i do przeczytania w 1 dzień. Bardzo Polecam

Komnata Tajemnic została otwarta, strzeżcie się wrogowie dziedzica!

Komnata Tajemnic została otwarta, strzeżcie się wrogowie dziedzica!

Nie moja bajka

Nie moja bajka