Benjamin Franklin - Autobiografia

Benjamin Franklin biografia, autobiografia, pamiętnik 163 str.
The Autobiography of Benjamin Franklin

Promnet
biografia, autobiografia, pamiętnik
autobiografia benjamin franklin

Porównaj ceny i

Pasjonująca historia jednego z najtęższych umysłów Ameryki!!
Polecam każdemu amatorowi sukcesu!!
Monte Christo

Benjamin był niesamowicie mądrym i rozsądnym człowiekiem. Opisując swoje życie możemy zauważyć, że już wtedy stosował to, co dzisiaj wielcy tego świata powtarzają: oszczędność, rozwój poprzez czytanie książek i praktykę, otaczanie się wartościowymi ludźmi, praca dla wyższych idei i pasji zamiast dla pieniędzy, praca publiczna.

Stosując się do powyższych elementów, Benjamin...

Zdecydowanie polecam! Jedna z najlepszych książek, jakie zdarzyło mi się przeczytać w ostatnim czasie. Autor w sposób ciekawy, elokwentny, ale przy tym bardzo skromny opisuje swój żywot, który naprawdę robi ogromne wrażenie na czytelniku, a także sprawia, że ma on chęć by ulepszać życie swoje i innych. Wiele ciekawych faktów z życia Benjamina Franklina, w fenomenalny sposób...

Życiowa książka. Ponadczasowe porady, jak współpracować z ludźmi i osiągać cele.

To jest wspaniała autobiografia. Przeczytałem ją drugi raz i odkrywam ciągle nowe rzeczy. Lista 13 cnót Benjamina Franklina jest prosta do zastosowania i daje dużo radości w praktyce. Taki codzienny rachunek sumienia na pewno nikomu nie zaszkodzi. Szkoda, że Franklin nie dokończył swojej autobiografii.
Polecam każdemu rozwojowcowi.

Pierwsza część książki znacznie bardziej mi przypadła do gustu, reszta też jest w miarę przystępna, aczkolwiek jak na autobiografię to mało w tym wszystkim było życia autora.

Zdziwiła mnie ta książka. O Benjaminie Franklinie usłyszałem już dawno temu, nawet przed lekturą miałem już wypisane moje własne 13 cnót.
Jako że nie byłem zadowolony z poziomu informacji biografii słynnych ludzi, postanowiłem zabrać się za autobiografię licząc na to, że dowiem się tego, na czym zależy mi najbardziej, czyli na szczegóły życia Bena.
Rzeczywiście, jest...

Bardzo ciekawa książka, która wielu może otworzyć oczy i poszerzyć horyzonty myślowe. Jeśli zastanawiasz się nad tym, czy obecny ustrój i porządek społeczny jest jedynym możliwym, to polecam przeczytać "Żywot własny" Benjamina Franklina. Bardzo ciekawe spojrzenie na edukację i organizację społeczną. Wiele można z tej lektury wynieść.

Polecam. Dla mnie była bardzo inspirująca do działania.

Niezwykła autobiografia, niezwykłego człowieka. Bardzo inspirująca poznamy dzięki niej niezwykłego SELF-MADE MAN-a – KOWALA SWOJEGO LOSU.
Jedyny nie-prezydent na amerykańskim banknocie.
Polecam

• Biografie