Droga do majątku i inne pisma

Okładka książki Droga do majątku i inne pisma Benjamin Franklin
Okładka książki Droga do majątku i inne pisma
Benjamin Franklin Wydawnictwo: Dom Wydawniczy Kontinuum poradniki
poradniki
Dom Wydawniczy Kontinuum
2021-12-01
2021-12-01

Szybko można przebrnąć przez tą książkę i w niektórych fragmentach można znaleźć rady całkiem przydatne i wciąż aktualne ale chwilami historie o których mowa ciężko przytoczyć do obecnych czasów. Mimo to fajna pozycja na szybkie przypomnienie podstawowych zasad oszczędzania i niemarnotrawienia pieniędzy na zbędne rzeczy.

Audiobook trwa około godziny, ale nawet jak w jego wstępie zaznaczono, że z uwagi na niezbyt przystępną treść zaleca się go przesłuchać przynajmniej 2-3 razy. Ja przesłuchałem tylko raz. Być może kiedyś zrobię to ponownie, przy czym nie jest to zbyt wciągające dzieło, chociaż zawiera różne ponadczasowe cytaty (niestety mój błąd, że żadnego sobie nie zapisałem, więc nie mam jak przytoczyć). Oprócz tego dowiemy się tutaj o oszczędzaniu, o piszczałce, a także o podagrze (dnie moczanowej, na którą chorował Franklin).

Jako tako polecałbym najpierw przesłuchać autobiografię Benjamina, a potem w ramach ciekawostki przesłuchać "Droga do majątku i inne pisma".

• ASa
  • Audiobooki / przesłuchane
  • Audio
  • Audiobooki
  • W pierwszej kolejności
  • Koniecznie przeczytac

Dodaj cytat z książki Droga do majątku i inne pisma