rozwiń zwiń

Szortal na wynos Wydanie Specjalne (wiosna 2016)

Okładka książki Tarnowskie Góry Fantastycznie Tomasz Bochiński, Wojciech Gunia, Aleksandra Janusz, Andrzej Kozakowski, Paweł Majka, Jan Maszczyszyn, Łukasz Orbitowski, Rafał W. Orkan, Radek Rak, Robert J. Szmidt, Istvan Vizvary
Ocena 7,3
Tarnowskie Gór... Tomasz Bochiński, W...
Okładka książki Dzieje się Bartek Biedrzycki, Krystyna Chodorowska, Radosław Dąbrowski, Karolina Fedyk, Anna Grzanek, Aleksandra Kozioł, Sebastian Lepianka, Dominik Marcinkowski, Paweł Naskręt, Artur Nowrot, Artur Olchowy, Rafał W. Orkan, Adam Podlewski, Monika Sokół
Ocena 2,5
Dzieje się Bartek Biedrzycki, ...
Okładka książki Szortal fiction Marek Adamkiewicz, Łukasz Andrzejowski, Kamil Banul, Anna Bichalska, Marcin Robert Bigos, Aleksandra Brożek, Michał Cetnarowski, Tomasz Cichocki, Iwo Drożdzowski, Jolanta Dybowska, Bartłomiej Dzik, Marcin Elantkowski, Adrianna Filimonowicz, Ela Graf, Piotr Górski, Przemek Hytroś, Sławomir Jagiełło, Rafał Januszkiewicz, Jacek Kemlad, Anna Klimasara, Paulina Klimentowska, Jarosław Klimentowski, Marta Komornicka, Agnieszka Kopeć, Marcin Kreczmer, Anna Kucharzak, Tomisław Kucharzak, Aleksander Kusz, Paweł Kwiatek, Tomasz Lewgowd, Piotr Malesa, Sara Marondel, Loui E. Merril, Adam Mrozek, Maciej Musialik, Anna Łucja Nowak, Paweł Ojrzanowski, Jewgienij T. Olejniczak, Rafał W. Orkan, Daniel Ostrowski, Paweł Pająk, Joanna Patyk, Romuald Pawlak, Alicja Pawłowska, Bartosz Popow, Jacek M. Rostocki, Marcin Rusnak, Ariana Siarkiewicz, Jadwiga Skrzypacz Kopaszewska, Michał Smyk, Jarosław Soja, Joanna Szczepańska, Łukasz Szmit, Ewa Szumowicz, Marcin Słowiński, Jan Tanar, Michał J. Toński, Bartłomiej Urbański, Istvan Vizvary, Dariusz Wędrychowski, Marcin Zdebski, Mateusz Zieliński, Agnieszka Łubian, Anna Łuka, Robert Łątkowski, Marek Ścieszek
Ocena 6,4
Szortal fiction Marek Adamkiewicz, ...