Dzieła. Tom 2. Droga doskonałości; Twierdza wewnętrzna; Księga fundacji

Okładka książki Dzieła. Tom 2. Droga doskonałości; Twierdza wewnętrzna; Księga fundacji
Święta Teresa z Ávila Wydawnictwo: Wydawnictwo OO. Karmelitów Bosych religia
religia
Wydawnictwo OO. Karmelitów Bosych
1987-01-01
1987-01-01
Henryk Piotr Kossowski
Teresa od Jezusa

SW Teresa pisze o głębokiej relacji z Bogiem co jest bardzo cenne, bo też nie tak często spotykane. Daje wskazówki dla sióstr ze swojego zakonu. Jednak sposób pisania trochę trudny... trochę lania wody, brak konkretów, inf że autorka nie pamięta o czym wszesniej pisała....myślę że cenne było by przeredagowanie tego tekstu na krótszy i bardziej przystępny.

Dodaj cytat z książki Dzieła. Tom 2. Droga doskonałości; Twierdza wewnętrzna; Księga fundacji