Nieprzyjacielskie kobiety

Zysk i S-ka
2004-01-01
2004-01-01

więcej Więcej

"Nieprzyjacielskie kobiety" nabyłem kawał czasu temu, zaraz po przeczytaniu "Nowin ze świata", żeby nie zapomnieć o Paulette Jiles i sprawdzić, czy jej bibliografia kryje więcej pozytywnych zaskoczeń. Nie mam jeszcze pewnej odpowiedzi na to ostatnie pytanie, ale "Nieprzyjacielskie kobiety" nie są książką złą: właściwie jedyne zastrzeżenie, jakie do niej mam, to że zdaje się...

• 2012
  • Prawdopodobnie przeczytam
  • Poszukuję
  • Literatura "dorosła"
  • Nieprzeczytane w całości

Dodaj cytat z książki Nieprzyjacielskie kobiety