Miłosny performans

sztuka
2016-02-14
2016-02-14
9788365112040

Okładka książki Fabularie nr 2 (32) / 2023 Izabella Adamczewska-Baranowska, Marius Burokas, Mateusz Kaczyński, Zofia Krawiec, Natalia Królikowska, Michał P. Lipka, Marcin Mielcarek, Grzegorz Pełczyński, Redakcja magazynu Fabularie, Bączkowski Sławomir, Katarzyna Szaulińska, Emilia Walczak
Fabularie nr 2... Izabella Adamczewsk...

Autorka odkryła, że dzieło twórcy świadczy o jego sense of life. No brawo! Szkoda tylko, że nie wniosło to nic do rozwoju estetyki rozumianej jako gałąź filozofii, a było opowiadaniem o kilkunastu nic nieznaczących dla świata osobach. Obok sztuki to nawet nie leżało. Teraz jeszcze ten namiętny praktyk anarchogramatyzmu reklamuje się gdzie popadnie roznegliżowanymi zdjęciami, bo oczywiście nikt nie chce tego czegoś czytać.

Książka na którą składają się opowiadania o związkach. O ich rozkwicie, o wielkiej miłości i w końcu o rozstaniu. Jak to bywa w tego typu książkach, część historii jest fascynująca i trafia prosto w serce czytelnika, część czyta się z ciekawości.
Polecam książkę

Polecam książkę

• Do kupienia
  • Pożyczone od dobrych ludzi
  • Malarstwo / sztuka
  • LGBTIQ
  • Biografie
  • Historia sztuki

Dodaj cytat z książki Miłosny performans