Nauczanie języka angielskiego w edukacji wczesnoszkolnej i przedszkolnej

Okładka książki Nauczanie języka angielskiego w edukacji wczesnoszkolnej i przedszkolnej
Katarzyna Wójcik Wydawnictwo: Witanet nauki społeczne (psychologia, socjologia, itd.)
nauki społeczne (psychologia, socjologia, itd.)
Witanet
2015-12-31
2015-12-31
Katarzyna Wójcik Katarzyna Wójcik Nauczanie angielskiego angielski przedszkole Wydawnictwo Witanet Witanet

Okładka książki Zarządzanie procesami w przedsiębiorstwie. Aspekty teoretyczno-praktyczne Agnieszka Bitkowska, Krzysztof Kolterman, Grażyna Paulina Wójcik, Katarzyna Wójcik
Ocena 0,0
Zarządzanie pr... Agnieszka Bitkowska...
Okładka książki Edukacja i gospodarka w kontekście procesów globalizacji Wojciech Kojs, Katarzyna Wójcik
Ocena 7,5
Edukacja i gos... Wojciech Kojs, Kata...

Zawarte w książce wnioski i spostrzeżenia pozwolą dzieciom nie tylko na zdobycie wiedzy i kompetencji językowych, ale również przysporzą im wiele radości, płynącej z uczenia się języka obcego. SUPER KSIĄŻKA! POLECAM!!!

Dodaj cytat z książki Nauczanie języka angielskiego w edukacji wczesnoszkolnej i przedszkolnej