Lis i kozieł

Okładka książki Lis i kozieł
Adam Mickiewicz Wydawnictwo: Krajowa Agencja Wydawnicza Seria: Książeczki Babuni [KAW] literatura dziecięca
12 str. 12 min.
1986-01-01
12 min.

kozieł co głupote zrobił xD

kozieł co głupote zrobił xD

Tekst oparto na "Antologii poezji dziecięcej" wydawnictwa Zakład Narodowy im. Ossolińskich (ZNiO)
ilustrował: Andrzej-Ludwik Włoszczyński
Perła w koronie, czytanie dziecku obowiązkowe!

ilustrował: Andrzej-Ludwik Włoszczyński
Perła w koronie, czytanie dziecku obowiązkowe!

Dodaj cytat z książki Lis i kozieł