The history of jazz

muzyka
angielski
9780195399707
jazz

The history of Jazz to vademecum dla osob, ktore cenia sobie ten gatunek muzyki. Gioia pisze z przenikliwoscia, odrobina zargonu i pasja. Poczynajac w Nowym Orleanie pod koniec XIXgo wieku, poprzez lata 30te XX wieku, po ragtime, swing, bebop, modern, cool jazz i tak dalej az do czasow wpolczesnych. Skupiajac sie tu i ówdzie na muzykach, ktorzy mieli znaczacy wplyw na...

• Papier
  • Przeczytane/Nie posiadam

Dodaj cytat z książki The history of jazz