Żabek i Ropuch. Dzień po dniu

Arnold Lobel Wydawnictwo: Wydawnictwo Literackie Seria: Żabek i Ropuch literatura dziecięca
Days with Frog and Toad
Wydawnictwo Literackie
Days with Frog and Toad
Wydawnictwo Literackie
literatura dziecięca
Żabek i Ropuch

Dla dzieci raczej 4-6 lat
(niby sa duże litery, czyli ksiązka mogłaby byc do samodzielnego czytania, ale jesli chodzi o tekst - jest raczej właśnie dla młodszych dzieci)

W każdym razie mój 7 -latek przeczytał, ale z dużym bólem, bo powiedział, ze nudne i kolejnych części mam mu przypadkiem nie wypożyczać ;-) (a mój syn bardzo rzadko jakąś książkę uważa za nudną).

Lubię opowieści, w których to w role głównych bohaterów wcielają się zwierzęta a cała akcja utworu rozgrywa się gdzieś na łonie natury. Moim ostatnim odkryciem jest urocza książeczka pt. "Żabek i Ropuch. Dzień po dniu". Jest to już czwarta, ostatnia część z serii, której autorem jest Arnold Lobel (1933 - 1987) amerykański pisarz i ilustrator. Jest to pierwsze wydanie tejże...

• 2016
  • 2018