Żabek i Ropuch. Razem

Arnold Lobel Wydawnictwo: Wydawnictwo Literackie Seria: Żabek i Ropuch literatura dziecięca
Frog and Toad Together
literatura dziecięca
Wojciech Mann
Żabek i Ropuch
Wojciech Mann zwierzęta

Arcydzieło! Ulubiona książka rodziców i dzieci.

To chyba najsympatyczniejsza książka dla dzieci jaką do tej pory miałam w ręku.

Ulubieni bohaterowie mojej siostrzenicy. Polecam serie żabkowo-ropuchowych przygód z ślicznymi ilustracjami.

Seria autorstwa Arnolda Lobela to prawdziwe cudo ! Książki te są najlepszym dowodem na to, że czasem krótka forma jest w stanie przypomnieć dorosłemu, a dziecko nauczyć jakimi wartościami powinien kierować się w życiu. Znajdziemy tu krótkie historyjki o parze przyjaciół, którzy pokazują nam wagę takich pojęć jak : przyjaźń, poświęcenie, ciekawość świata i otwarcie się na...

Zabawna, pouczająca i prosta książeczka. Moje maluchy zachwycone ....wprost połkneliśmy ja w jeden wieczór

Cudna jest ta seria! Sympatyczni bohaterowie, ciekawe, choć proste, historie, bardzo dobre tłumaczenie i przepiękne ilustracje. Wspaniałe książki dla dzieci.

Książka lekka, przyjemna i pouczająca :)

Bardzo sympatyczna książeczka. Żabek i Ropuch mają swój klimat, miło się ich czyta. No i opowiadanka są króciutkie, całą książkę można chapnąć na raz.
Cała Polska czyta dzieciom:)

Na półkach: , , , ,

"Żabek i Ropuch. Razem" to pełne ciepła i zabawnych przygód opowiadania, które ujmują prostotą, uczą empatii, zawierają morał i naturalnie wszystkie kończą się szczęśliwie. Dopełnieniem książeczki są duże litery oraz piękne, barwne i co najważniejsze - oryginalne ilustracje samego autora - które sprawiają, że te historyjki czyta się wspaniale.

(...) znakomity pomysł na...

• Chcę w prezencie
  • Dla dzieci