Wielbłądzica baletnica i inne bajki

Arnold Lobel Wydawnictwo: Wydawnictwo Literackie literatura dziecięca
Fables
Wojciech Mann
Wydawnictwo Literackie
Fables
literatura dziecięca
Wojciech Mann

Książka jest zbiorem kilkunastu krótkich, jednostronicowych historyjek, których bohaterami są zwierzęta. Każda opowieść jest zakończona wyodrębnioną, często dowcipną puentą (moja ulubiona to: "Z pewnością istnieje coś takiego jak nadmiar porządku"). Mniej mnie ta książka zachwyciła niż seria o Żabku i Ropuchu, ale myślę, że może przypaść do gustu wielu przedszkolakom i...

• Chcę w prezencie
  • Dzieciowe
  • Do kupienia
  • [Kategoria:] Dziecięce i młodzieżowe
  • Książeczki moich chłopczyków
  • 2016
  • [Pochodzenie:] Obce

Dodaj cytat z książki Wielbłądzica baletnica i inne bajki