Proszę mnie przytulić

Przemysław WechterowiczEmilia Dziubak Wydawnictwo: Wydawnictwo Ezop literatura dziecięca
Wydawnictwo Ezop
literatura dziecięca polska
literatura dziecięca
literatura dziecięca polska
Inne

Moja córka jest nią zachwycona , gdy sięga po tą książkę to mówi zawsze " tuli, tuli". Bardzo przyjemna w czytaniu i z córką wspaniale przy niej spędzamy czas na czytaniu i przerwach na tulanie przy każdym napotkanym bohaterze.

Cudowna książeczka dla dzieci. Aż chciałoby się znowu być malutkim dzieckiem i poznawać świat bajek na nowo.

Bardzo przyjemna książka.
Wprowadza w bardzo dobry nastrój.
Córka pokochała książkę od 1 razu.

Rozumiem przesłanie: fajnie się przytulać i być dla siebie miłym i ono jest oczywiście całkiem w porządku, ale. Po pierwsze moje dzieci pytają, czy te małe zwierzątka nie uciekają przed misiem i czy miś ich nie zjada, i do kogo strzela pan myśliwy, a zatem nie do końca się udało tutaj oddzielić świat prawdziwy od fantastycznego, dzieci (przynajmniej moje) nie kupują umownej...

Rozczarowanie. O ile cenię duet Wechterowicz/Dziubak, to sensu tej książki nie rozumiem. Przeczytana raz do połowy i dziecię nie chce już do niej wracać. Ja zresztą także.

Rozczarowuje, przeczytałam raz córkom i nikt nie ma ochoty do niej wracać.

Przytulanie, wiadomo, najskuteczniejszy sposób na zły dzień, smutek czy problemy. Świetna książka ucząca otwartości i szacunku do wszystkich istot. Przytulanie sprawia, że znikają między nami wszellie granice. Wszak wszyscy jesteśmy jedną całością :)

2014

Na półkach: , , , ,

Razem z najmłodszą córeczką rok rozpoczęłyśmy od bardzo przytulnej książki :) Historia niedźwiadka i jego taty jest idealna do rodzinnego czytania i przytulania. Jest ciepło, zabawnie, ciekawie i wbrew stereotypom. Zamiast złych bohaterów i typowych bajkowych morałów jest w tej książeczce mnóstwo czułości. Napisana jest całkiem nieźle, a szata graficzna zachwyca. To bardzo...

Cudownie rozmiękczająca :) Endorfinkowa^^
Napisana bardzo ładnym językiem, ciepła, zabawna i ślicznie zilustrowana. Idealna dla najmłodszych czytelników i... ich najbliższych, niezależnie od wieku bo nie każdy wie, nie każdy pamięta jaką moc mają "Przytulaski" :)

Piękne ilustracje, świetny tekst, rewelacyjne przesłanie. Bo "przytulenie zawsze działa pozytywnie". Polecam!

• Dla dzieci
  • Dziecięce
  • Chcę w prezencie
  • Książki dla dzieci
  • 2019
  • Literatura polska

Dodaj cytat z książki Proszę mnie przytulić