Były sobie świnki trzy

literatura polska

Oficjalne recenzje i

Żony swoich mężów

[ 19 ] Link do recenzji

Ciut przerysowane bohaterki, ale czyta się wybornie. Tylko odradzam lekturę w komunikacji miejskiej, by nie wyjść na czubka (tumany śmiechu) 😉

Dość orzeźwiająca pozycja. Przekombinowana, ale zabawna. Stanowczo za dużo zwrotów akcji. Szybko się czyta, dość często bawi. Każda bohaterka jest inna, ale dobrze wykreowana.

2049

Bawiłam się przednio z tą powieścią i może nawet trochę zaprzyjaźniłam z jej bohaterkami. Mamy tu mnóstwo zbiegów okoliczności, świetne dialogi, wiele kwestii jest przerysowanych, ale przecież to właśnie o to chodzi w komediach kryminalnych.

Banalna historia czterech kobiet. Takie sobie.

Martusia, Kama i Jola to przyjaciółki, które dzielą niechęć do swoich mężów. Czara goryczy zostaje przelana, gdy każda z nich odkrywa, że jest prawdopodobnie zdradzana. W tym momencie wyjściem z sytuacji zdaje się być rozwód. Jest jedno ale. Wszystkie panie zdecydowały się podpisać przed ślubem intercyzę. Przeklęta umowa nie daje im szans na godne życie rozwódki. Jola wpada...

Miało być lekko i zabawnie, ale chyba coś nie wyszło. Zbiegów okoliczności jest za dużo, przez co historia staje się mało realistyczna. I bardzo drażniła mnie Martusia - dorosła kobieta o imieniu i mentalności pięciolatki. Zamiast przyjemnej historii mamy kabaret.

Fajna, lekka rozrywka na pochmurne dni.

Rewelacyjna 😃

Na półkach: , , , , , , ,

Uwielbiam Rudnicką, naprawdę. Nie mogłam się doczekać czytania. Liczyłam na miły, relaksujący czas.
Ale ta książka nie, nie, nie :( mało śmieszna, nudna, nie skończyłam. Doszłam do 200 strony, przeczytałam zakończenie i to mi wystarczy. Szkoda mi było czasu.
IG: przeczytajki

wahałam się nad oceną, ale jednak dałam 5. po przeczytaniu serii o Nataliach byłam zachwycona autorką, ale z każdą kolejną książką mówiłam sobie, że już na tym koniec, ale jednak z braku innych pomysłów sięgnęłam po '...świnki trzy'. i teraz to już naprawdę koniec, ponieważ w każdej pozycji Rudnickiej jest wzmianka o wierze, Bogu. autorka może mieć wyrobione zdanie na ten...

Dyskusje

1 838