Były sobie świnki trzy

Okładka książki Były sobie świnki trzy Olga Rudnicka Patronat Logo
Patronat Logo
Okładka książki Były sobie świnki trzy
Olga Rudnicka Wydawnictwo: Prószyński i S-ka kryminał, sensacja, thriller
kryminał, sensacja, thriller
Prószyński i S-ka
2016-03-15
2016-03-15
literatura polska kryminał zbrodnia śledztwo przyjaciółki mąż i żona zdrada

Ładowanie Szukamy ofert...

Patronaty LC

Mogą Cię zainteresować

Oficjalne recenzje i

Żony swoich mężów

868 346 50

To nie moja pierwsza książka tej autorki. Zawsze wracalam do niej, ponieważ podobał mi się styl pisania ale.. Ta historia jest zbyt abstrakcyjna. Zbyt przerysowana. Za mało prawopodobna. Od połowy zmuszalam się do dokończenia ksiazki, to było czytanie za kare.. Zakończenie niedorzeczne. Zdecydowanie jestem na nie.

Tym razem również kryminalnie ale i śmiesznie.
Komedia kryminalna, z trzema mężatkami na pierwszym planie. Każda z nich planuje zostać wdową i to w najbliższym czasie. Nie chcą czekać na śmierć ze starości, o rozwodach w ogóle nie ma mowy. Planują zbrodnie doskonałą, jednak wszystko zaczyna się mieszać. Nic nie idzie po ich myśli, choć plan jak najbardziej się spełnia.
Jolka, Martusia i Kama muszą coś zrobić za wszelką cenę, żeby zostać wdowami z bogatym zasobem portfela.

To było moje pierwsze spotkanie z autorką i muszę przyznać, że przypominało mi to Alka. Może dlatego, że ostatnie komedie kryminalne, które czytałam, to właśnie tego autora.

Można się pośmiać, fabuła też niczego osobie. Dostałam to czego oczekiwałam. Zbrodnie planowane są aż trzy. Także każdy znajdzie coś dla siebie 🤣🤣. Mnóstwo zbiegów okoliczności, zawsze ktoś niezadowolony.

Lubię komedie kryminalne i chętnie przeczytam coś innego autorki. Co polecacie? Może macie jakieś typy, które przewyższają wszystko? Dajcie znać.

Polecam 💪

Tym razem również kryminalnie ale i śmiesznie.

Po prostu beznadziejna . Przeczytałam 60 stron i szkoda mi było więcej czasu.

Po prostu beznadziejna . Przeczytałam 60 stron i szkoda mi było więcej czasu.

Nie dało rady dokończyć..miało być śmiesznie a wyszło męcząco.

Nie dało rady dokończyć..miało być śmiesznie a wyszło męcząco.

Bardzo dobrze się bawiłam, świat byłby lepszym miejscem, gdyby tacy okropni mężczyźni dostawali to na co zasługują. A Pani Rudnicka jest dla mnie najlepszym oparciem podczas bezsennych ciążowych nocy, świetnie się bawię już kolejny raz.

Trzy kobiety mają dość swoich okropnych obleśnych mężów i chcą się ich pozbyć. Przezabawna historia pełna zaskakujących zwrotów akcji. Przyjemna lektura na wieczór lub relaksujący weekend.

Wysłuchana.
Nie lubię tego typu dziuń, co to ich jedyną pracą jest wydawanie pieniędzy męża, ale bohaterki Rudnickiej wprost pokochałam. Trzy niezrównoważone umysłowo bohaterki i czwarta, całkiem sensowna kobita, która przystaje do ich bezsensownego sojuszu.
Książka z tych, gdzie człowiek, co chwila robi facepalm i zaśmiewa się do rozpuku w miejscach publicznych. Jako nastolatka, zaczytywałam się w Chmielewskiej i reagowałam na jej książki bardzo podobnie. Niesamowicie się cieszę, że moja idolka dorobiła się tak zacnych następców jak Olga Rudnicka i Alek Rogoziński.
No i słowa uznania dla lektorów czytających audiobooki, Wasza interpretacja jest czasami tak genialna, że człowiek się zastanawia, co jeszcze można posprzątać, żeby tylko nie odrywać się od słuchania.

Wysłuchana.

Przyjemna komedyjka. Na ogromny plus lektorka (słuchałam w audiobooku),szczególnie w roli Martusi.

Lekka i szybko się czyta. Oczywiście po raz kolejny wśród bohaterek jest słodka idiotka, która może była śmieszna w jednej powieści., ale tu tylko irytuje. Ogólnie miło się czytało.

Komedia kryminalna w stylu Joanny Chmielewskiej. Bardzo zabawna, lekka i przyjemna, choć klika trupów się pojawi.
Czytanie tej książki to świetna rozrywka. I właściwie tylko tyle. Poza chwilami dobrej zabawy niczego nie wniesie do waszego życia. Ale i tak warto przeczytać. Czasem potrzebujemy czegoś lekkiego, co pokaże nam, że życia, ludzi i samych siebie nie warto brać całkiem na serio.

2 264
  • 2018