Były sobie świnki trzy

Okładka książki Były sobie świnki trzy Olga Rudnicka Patronat LC
Okładka książki Były sobie świnki trzy
Olga Rudnicka Wydawnictwo: Prószyński i S-ka kryminał, sensacja, thriller

Oficjalne recenzje i

Żony swoich mężów

Link do recenzji

795 279 50

Miłe zaskoczenie, myślałam że to będzie nudna i oklepana historia z suchymi żartami, a okazało się, że to całkiem przyjemna książka z dobrą dawką humoru (nie przesadzoną) :). Dzięki niej moja podróż szybko minęła, z pewnością sięgnę po następne pozycje tej autorki.

Fajna książka :) szybko, przyjemnie się czyta, są momenty w których się pośmiałam. Polecam.

Przyjemna, lekka, poprawiająca humor.

Zapewne czytelnicy rozrywkowego kryminału, dzielą się pomiędzy zwolenników Olgi Rudnickiej, bądź Alka Rogozińskiego - mnie bardziej do gustu przypadł Alek.
- Więcej u niego absurdu, a same tło kryminalne, jest wyższego lotu.
Tutaj mamy prościutka fabułę, do której autorka dołącza infantylne gagi i stereotypy, na linii mąż-żona. Początek dość płaski, ale czym dalej, tym było...

Lekka i przyjemna historia. Nieco nieprawdopodobne zbiegi okoliczności w pewnych momentach, ale humorystyczne wstawki-zwłaszcza problem Adama :P spowodowały, że czytało się z uśmiechem na ustach.

Jolka, Martusia i Kama.
Trzy najlepsze przyjaciółki.
Trzy nieszczęśliwe żony okropnych, ale bardzo bogatych mężów...
Jeden świetny pomysł, by zmienić swój stan cywilny i mimo podpisanej intercyzy dostać niemałe pieniądze.
Super książka! Naprawdę świetnie się bawiłam czytając jakie bohaterki mają pomysły i plany, rzucane przez nie żarty i cięte riposty, nieoczekiwane zwroty...

Bardzo fajna komedia kryminalna z naciskiem na komedia. Zabawnie dialogi a opisy wszystkich wydarzeń jak dla mnie bardzo sugestywne. Oczami wyobraźni widziałam lecącą w zwolnionym tempie suszarkę.

Lekka pełna i humoru. Bohaterki zwariowane i trochę naiwne ale tak przedstawione przez autorkę że zyskują sympatię czytelnika, a ich perypetie wzbudzają śmiech.
Pozytywna książka w sam raz żeby się odstresować.

Dla rozluźnienia, z humorem, lekka. Szybko się czyta. Warto!

Fajny temat ;) dobrze napisane, przyjemnie sie czyta. Traktowałam to bardziej jako komedię, aniżeli kryminał.
Myślę, że film na podstawie tej fabuły mógłby być świetną komedią ;)