Były sobie świnki trzy

literatura polska

Recenzje oficjalnych recenzentów i

Żony swoich mężów

18 Link do recenzji

Fajny kryminał, jak zwykle napisany z dużą dozą humoru.
Zapewne przy tej książce będziesz się dobrze bawić. ;)

To moje pierwsze spotkanie z Panią Olgą. Mam nadzieję, że nie ostatnie, bo przyznam, że lektura "trzech świnek" przypadła mi do gustu. Lekkie pióro autorki sprawia, że książka wciąga niesamowicie a czytający się nie męczy. Sama fabula książki, choć dotycząca łamania V przykazania Dekalogu, w większości skłania do śmiechu. Zwroty akcji, dialogi, a przede wszystkim...

Dość zabawna historia , pełna nieoczekiwanych przypadków, chociaż na początku trochę niesmaczna.

Jak pozbyć się swoich mężów - tytułowe świnki trzy? Czasami wystarczy mieć więcej szczęścia niż rozumu.

Książka z typu który najbardziej lubię. Lekki, zabawny kryminał który czyta się bardzo szybko.

Kolejna, pełna humoru. Autorka nie zawodzi również w tej książce. Lekka, zabawna, świetna.

Pierwszy raz sięgłam po powieść kryminalną, a takich nie lubię raczej. Przeczytawszy ta książkę wiem, że to nie po raz ostatni. Zabawna i przyjemnie się czytało.

Na półkach: , , , ,

Przyznam, że czytałam to już jakiś czas temu, i pamiętam, że było cudowne - naprawdę nieźle się przy tym ubawiłam! W związku z czym... chętnie przeczytam to jeszcze raz :D

74/52/2019

To pierwsza pozycja jaką przeczytałam tej pisarki. Pewnie dlatego,że jest jeszcze bardzo młoda..pisarka oczywiście, nie pozycja ;)

Trzy przyjaciółki, nieszczęśliwe w swoich małżeństwach,oczywiscie każda z innego powodu, podczas jednej z rozmów dochodzą do wniosku,że lepiej by im było bez mężów, ale z ich pieniędzmi. Rozwód nie wchodzi w rachubę,ponieważ każda z nich...

Dyskusje

1 632