Czego o Tobie nie wiem

Czwarta Strona
literatura polska
literatura piękna
literatura polska

Złożona chorobą w pościeli przeczytałam książkę Anety Rzepki. Bardzo dobra książka obyczajowa. Czytając ją zastanawiałam się, czego nie nie wiem o moim mężu, rodzeństwie, przyjaciołach, sąsiadach, koleżankach itd. Wydaje mi się , że każdy z nas miał jakieś przeżycia, o których nie chce mówić. Czy to źle , nie wiem ale czasami ich ukrywanie może prowadzić do niechcianych...

Intrygująca....

Ciekawa historia, bardzo życiowa. Dobrze napisana i w sam raz pod koc i kubek herbaty.

Bardzo fajna książka dużo zwrotów akcji ciągle się coś działo nie można było się nudzić przy jej czytaniu. Idealna książka pod koc i przy ciepłej herbatce.

bardzo wzruszająca książka. Pokazuje jak niedomówienia, wyobrażenia a także myślę brak zaufania do drugiej połówki potrafią narobić bałaganu

Całkiem niezła powieść obyczajowa z wieloma wątkami,które na pozór nie mają ze sobą wiele wspólnego,jednak ostatecznie łączy je wszystko.
Najbardziej poruszyła mnie postać Anny. Zawsze wątki maltretowanych kobiet odbieram nieco osobiście.

Przepiękna okładka zachęciła mnie do tej pozycji. Poza tym uważam, że polskie autorki piszą dobre powieści obyczajowe. Ta książka opowiada o losach 4 kobiet, łączą się w pewnym momencie w jedną całość. Przeczytałam z zaciekawieniem. Warto dać szansę naszym rodzimym autorkom. To jest taka typowa książka obyczajowa, więc dla fanów takich powieści polecam.

Szybko się czyta i jeszcze szybciej zapomina.

Powieść obyczajowa o przeciętnych kobietach, takich jak większość z nas, o ich osobistych porażkach, o wewnętrznych rozterkach i problemach życia codziennego. Każda z nich mogłaby być naszą przyjaciółką, sąsiadką, czy choćby dalszą znajomą, a zapewne wiele z nas znajdzie w nich również coś z siebie. Książka nie tylko o kobiecej solidarności i przyjaźni, ale też o relacjach,...

Bardzo fajna, ciekawa i lepsza z polskich książek jakie czytałam :D Historia kilku kobiet w różnym wieku mających swoje własne problemy. Nie do końca są szczęśliwe, jedna bita przez męża, druga mająca dziecko, którego nie chciała, trzecia młoda mężatka. Walczą z przeszłością i przyszłośćią oraz terazniejszością.

Dyskusje

• 2019