Dyskusje o książce Legenda niemej wyspy

Temat dyskusji
Odpowiedzi
Ostatnia akywność
Czytamy w weekend
A ja w weekend planuje skończyć  Czarnoskrzydły, a później zabrać się za  Ostrze zdrajcy. W międzyczasie pewnie też będę podczytywać  Van Gogh. Życie :).
4 lata temu
Czytamy w weekend
Co do Szarańczy, to osobiście też nie czytam takiej literatury, ale potrzebowałam odskoczni. I szczerze mi się podobała. Wyjątkowy klimat. Czuć tą opuszczoną miejscowość. Podobno 100 lat samotności jest jeszcze lepsze od Szarańczy. Ale polecam zacząć właśnie od niej - wiesz ma tylko 120 stron. Jak Ci się nie spodoba to tak nie żal czasu jak w przypadku 100 lat samotności ,...
4 lata temu
WYMIENIĘ/SPRZEDAM (STYCZEŃ 2019)
Sprzedam:  Świat podziemi Świat podziemi  Konsekwencje pożądania  Konsekwencje namiętności  Tajemnica
WYMIENIĘ/SPRZEDAM (GRUDZIEŃ 2018)
Sprzedam:  Rozgrywka  Zmiana  Słodkie zwycięstwo  Dwór cierni i róż  Dwór mgieł i furii  Dwór skrzydeł i zguby  Dwór szronu i blasku gwiazd  Dziwne losy Jane Eyre
WYMIENIĘ/SPRZEDAM (LISTOPAD 2018)
http://lubimyczytac.pl/polka/586550/oddam-za-koszt-wysylki/szczegoly Oddam książki za koszt wysyłki - cennik wg Poczty Polskiej. Zapraszam na priv :-)
Czytamy w weekend
znakomita narracja, na pewno nie będzie to stracony czas. Antysemityzm polski, Nowy Jork pod koniec lat 40. Schizofrenia, Holokaust.
Pokazuje 6 z 23
Zobacz kolejne