Zmiana

J. Sterling Wydawnictwo: Sine Qua Non Cykl: The Perfect Game (tom 2) literatura obyczajowa, romans
The Game Changer
Sine Qua Non
The Perfect Game (tom 2)
literatura obyczajowa, romans
Monika Wyrwas-Wiśniewska

Okej powracam znów po 3 latach, kolejny reread!
Widać, że tę książkę oceniłam słabiej i wiem dlaczego. Nie zawiodłam się na mnie z przeszłości.

O ile pierwsza część broniła się absurdem swych pomysłów (niezły ubaw). Tak tutaj już nie było aż tak wesoło. Książka tak naprawdę o niczym. Nie chce podążać już tą serią, więc nie sięgnę po 3 tom.

Książka na max 3h na jakiś...

Jakieś ze dwa lata temu w moje ręce wpadła książka Rozgrywka. Była to pierwsza część cyklu The perfect game. Spodobała mi się i jak udało się dorwać cześć 2 to ją zakupiłam. Dalsze losy Cassie i Jacka . Książkę czyta się przyjemnie. Historia nie należy to tych słodkich. Miłość tej dwójki nadal ciągle jest wystawiana na próby mniejsze lub większe.

Cassie odnajduje swoje...

"kiedy życie daje Ci cytryny, rozkrój je i wyciśnij sok życiu w twarz!!!!! To mu da nauczkę, że nie powinno z Tobą zadzierać!"

"Kiedy jest się młodym, myśli się, że wszystko będzie trwało wiecznie... Ale nawet praca w pewnym momencie dobiega końca. I wtedy się rozglądasz, dokonujesz inwentaryzacji swojego życia, a potem dociera do ciebie, że masz w nosie, gdzie pracowałeś...

więcej Oznaczone jako spoiler Pokaż mimo to

To jak on mówi do niej kiciu to coś najsłodszego, aww. Tutaj o wiele większy opis problemów, tego jak Cassie radzi sobie będąc dziewczyna sławnego sportowca. Wciągająca książka mimo dosyć luźnej fabuły związku z problemami.

Na jednej z wielu imprez bractwa Jack Carter- gwiazdor drużyny baseballowej z wybujałym ego dostrzega Cassie. Dziewczyna początkowo broni się przed amorami, jest wobec niego ostrożna i chłodna, zna reputację chłopaka i nie chce zostać jego kolejna zabawką.
Ich wzajemne uczucie od początku jest głębokie, namiętne i intensywne. Nie będę ukrywać, że najbardziej podobała mi się...

Jack pojawił się u mnie w nocy, po sześciu miesiącach braku kontaktu. Trzymał dwanaście czerwonych róż. Powiedział, że jest mu przykro, że mnie kocha i chce wszystko naprawić. Cała moja złość o jego planowane małżeństwo i udawaną ciążę z Chrystle, postanowienie, że nie chcę więcej widzieć tego faceta, ulotniły się na sam jego widok. Zapragnęłam zaprosić Jacka z powrotem do...

Na półkach: , , , , , ,

Oczarowana jestem książką jest to książka młodzieżowa,a przepiękna,mądra,wzruszająca z prawdziwym przesłaniem.
Bardzo mnie się podobała przeczytałam z wielką przyjemnością lubię takie czytać.

Ten tom pozytywnie mnie zaskoczył, a zwłaszcza postępowanie i zmiana jaka zaszła w zachowaniu Jacka.

Z młodego i lekkonyślnego mężczyzny stał się odpowiedzialnym i patrzącym w przyszłość człowiekiem, któremu zależy na Cassie. Będzie się starał robić wszystko, aby naprawić zniszczoną miedzy nimi relację i odzyskać dziewczynę.

Jest to historia według mnie o wiele lepsza od...

Pierwsza część przypadła mi do gustu, byłam ciekawa jak dalej potoczy się życie Jacke i Cassie. Pod koniec pierwszej książki dowiadujemy się, że chłopak uzyska przebaczenie ukochanej. W tej części dowiadujemy się co w międzyczasie ze swoim życiem robił Jack, i dlaczego tak długo zwlekał z przeprosinami. Specjalnie dla swojej ukochanej przenosi się do nowojorskiej drużyny,...

więcej Oznaczone jako spoiler Pokaż mimo to

tak samo jak część pierwsza świetna książka bardzo młodzieżowa ale zarazem mądra i uczuciowa, polecam serdecznie wszystkim.

• 2018
  • 2019