O języku polskim dawnym i dzisiejszym

Okładka książki O języku polskim dawnym i dzisiejszym
Tadeusz Brajerski Wydawnictwo: Wydawnictwo Katolickiego Uniwersytetu Lubelskiego językoznawstwo, nauka o literaturze
językoznawstwo, nauka o literaturze
Wydawnictwo Katolickiego Uniwersytetu Lubelskiego
1995-01-01
1995-01-01
język językoznawstwo lingwistyka język polski historia języka polskiego dzieje języka polskiego polszczyzna
Ta książka nie została jeszcze oceniona NIE MA JESZCZE DYSKUSJI

Bądź pierwszy - oceń książkę