Okładka książki Multiple Intelligences and Personality Type : Tools and Strategies for Developing Human Potential
Dario Nardi Wydawnictwo: Telos Publications nauki społeczne (psychologia, socjologia, itd.)
nauki społeczne (psychologia, socjologia, itd.)
Telos Publications
2001-01-15
Data 1. wydania:
2001-01-15
angielski
psychologia osobowość
Ta książka nie została jeszcze oceniona NIE MA JESZCZE DYSKUSJI

Bądź pierwszy - oceń książkę

Okładka książki Understanding Yourself And Others: An Introduction To The Personality Type Code Linda V. Berens, Dario Nardi
Ocena 0,0
Understanding ... Linda V. Berens, Da...
Okładka książki The Sixteen Personality Types Linda V. Berens, Dario Nardi
Ocena 7,0
The Sixteen Pe... Linda V. Berens, Da...