Kup teraz - 7 ofert w cenie od 18.40 zł do 29.00 zł

Since You've Been Gone
literatura młodzieżowa
Natalia Mędrak
przyjaźń

Po kilku latach wróciłam do tej książki, zastanawiając się czy moje odczucia wciąż będą takie same i czy wciąż będzie mi się ona podobała tak jak za pierwszym razem. Przyznaję, że bawiłam się przy niej tak samo dobrze, jak to sobie zapamiętałam i cieszę się, że mogłam dokładnie przypomnieć sobie wszystkie wydarzenia, które powoli zacierały się w mojej pamięci.
Gdy tylko...

Bardzo dobra, ciekawa i przede wszystkim wartościowa książka przeznaczona dla młodzieży. Opowiada o sile przyjaźni oraz o ryzyku, jakie czasem warto podejmować w życiu, by nie stało się ono monotonne. To też książka o odnajdywaniu samego siebie w czasie dojrzewania - co nie zawsze jest łatwe.

To jedna z najlepszych młodzieżowych książek jakie czytałam. Idealna, żeby w zimne dni wejść pod koc i ją poczytać.

Tuż przed wakacjami Slone zniknęła. Nie zostawiając po sobie żadnych śladów, oprócz listy, którą wysłała swojej najlepszej koleżance- Emily. Były w niej wyzwania, które Em miała zrobić przez wakacje. Lista wyglądała tak:
1. Pocałuj nieznajomego.
2. Wykąp się...

więcej Oznaczone jako spoiler Pokaż mimo to

Zanim Emily poznała Sloane, nie chodziła na imprezy, nie rozmawiała z chłopakami, nie robiła niczego szalonego. Sloane wtargnęła niczym tornado do jej życia i przewróciła je do góry nogami. Tuż przed rozpoczęciem szalonego lata Sloane nagle zniknęła. Żadnych telefonów, wiadomości. Ani śladu po przyjaciółce. Znaleziono jedynie przypadkową listę rzeczy do zrobienia. A na niej...

Najlepsza książka jaką przeczytałam. Szczerze polecam, bo bardzo przyjemnie się ją czytało!

Moim zdaniem dobra książka, ale zakończenie bardzo słabe. Polecam

Historia jest kierowana ku młodszemu czytelnikowi. Przyjemnie się przy zrelaksowałam, ale książka jest trochę infantylna. Niestety nie na mój wiek. Może gdybym przeczytała ją wcześniej, bardziej podobałaby mi się.

Książka fajna i nietypowa. Było to coś innego niż to co czytam nacodzień. Spodziewałam się czegoś bardziej dziecięcego i płytkiego, jednak autorka zaserwowała nam dosyć kreatywną historię.

Książkę można przeczytać, jednak jest ona kierowana do nastolatek. ;D

Czasem jest tak, że w pewnych dziełach artystycznych odnajdujemy cząstkę siebie. Miałam tak między innymi przy czytaniu "Odkąd cię nie ma". W związku z moją nieśmiałością i byciem ambiwertykiem, mogłam się w pełni wczuć w rolę Emily - dziewczyny, która tylko w towarzystwie odważnej koleżanki potrafiła "wyluzować". Kiedy jednak Sloan zniknęła, zostawiając po sobie listę...

To moja druga książka tej autorki i muszę przyznać, że chyba dołączy ona do grona moich ulubionych autorów. "Odkąd Cię nie ma" opowiada historię Emily Hughes najlepszej przyjaciółki Sloane Williams. Przyjaźń dziewczyn wywróciła życie Emily do góry nogami, a same okoliczności ich spotkania były przezabawne. Emily jest przeciwieństwem Sloane, jest nieśmiała i boi się wielu...

1 228
  • Chcę w prezencie