Przyprawy i mieszanki przypraw

Okładka książki Przyprawy i mieszanki przypraw
Hanna Szymanderska Wydawnictwo: Świat Książki kulinaria, przepisy kulinarne
kulinaria, przepisy kulinarne
Świat Książki

Jakie było moje zdziwienie kiedy z paczki wyjęłam wyczekiwaną książkę i.... tytuł tytułem a książka o czym innym.
Na 247 strony - 22 strony o przyprawach a w tym 3 strony o mieszankach - żenada!!!!
Jak chciałabym książkę z przepisami wybrałabym coś innego

Jak chciałabym książkę z przepisami wybrałabym coś innego

Dodaj cytat z książki Przyprawy i mieszanki przypraw