Mroczna tożsamość

Black out
kryminał, sensacja, thriller
Ewa Spirydowicz
thriller romantyczny wszystko dla pań

Bardzo mi się podobała, uwielbiam te klimaty. Margo odkrywa przypadkowo, że nie ma pojęcia co robiła przez ostatni miesiąc i tak naprawdę kim jest.

Chyba wyrosłam z tego typu literatury, bo nudziłam się niemiłosiernie. Ogólnie tego typu książki to odgrzewane kotlety, ciągle te same wątki przerabiane milion razy z każdej strony. ale były czasy, że takie książki czytałam pasjami - więc jeśli ktoś to lubi, to polecam :)

Książka bardzo fajna o kobiecie która budzi się nie pamiętając kim jest i co robiła w ostatnim czasie. Wciągająca od samego początku nie mogłam się oderwać od czytania

Historia szpiegowska, trochę w stylu Bourne'a. Dobrze się czyta, trzyma w napięciu, jest wątek miłosny - ale bez melodramatu

Powieść trzymająca w napięciu do samego końca. Można polecić każdemu lubiącemu takie historie.

Kolejna książka Annie Solomon która bardzo mi się spodobała. :)

Całkiem dobra książka. Wiem, że na Lubimy Czytać 7 gwiazdek oznacza bardzo dobrą książkę, ale dla mnie 7 gwiazdek to po prostu książka dobra, więc zostanę przy swoim oznaczeniu. Nie liczy wiele stron- ok 220, do tego język jest lekki, jest wciągająca moim zdaniem. To taki thriller romantyczny, wątki raczej przewidywalne, ale ciekawe moim zdaniem. Jest też sporo scen seksu,...

Bardzo dobra powieść... Trzyma w napięciu prawie do końca. Razem z bohaterką odkrywamy mroczne tajemnice...

W książce wielokrotnie pojawiają się te same zestawy dialogów i opisów, które bliźniaczo podobne. M.in."Zacisnęła/Zacisnął usta w wąską kreskę". Dodatkowo same dialogi odrobinę leżą. Wydają się chwilami bardzo nienaturalne i wymuszone. Niby rozmawia dwoje dorosłych ludzi, a odzywają się do siebie trochę, jak w licealnej ławce i to w klasie pierwszej. Nie wiem kogo posadzić...

Dyskusje

• 2015.
  • 2014
  • Kryminał
więcej mniej

Dodaj cytat z książki Mroczna tożsamość