Advertisement

Okładka książki Bieganie naturalne
Danny AbshireBrian Metzler Wydawnictwo: Buk Rower sport
sport
Buk Rower

Interesujące, wymyka się z ogolnych trendów.

Interesujące, wymyka się z ogolnych trendów.

Oznaczone jako spoiler Pokaż mimo to

Kupiłam ją po przecenie w księgarni i uważam, że warto było. Nie jest przeładowana merytorycznie jak niektóre poradniki a zarazem są w niej zawarte wszystkie niezbędne porady. Polecam każdemu kto chce zacząć przygodę z bieganiem ale również tym, którzy już biegają. Dowiecie się z niej jak biegać naturalnie i jak to wygląda. W książce są zawarte zestawy ćwiczeń, które można wykonywać bez specjalistycznego sprzętu. No dobrze momentami trochę jest nużąco, idealna nie jest ale warto przeczytać bo bieganie wcale nie jest takie proste jak się niektórym wydaje.

• 1Posiadam
  • Inne
  • 52 książki (2016)
  • Sport
  • 2017

Dodaj cytat z książki Bieganie naturalne