ZABÓJCZE LEKARSTWA i zorganizowana PRZESTĘPCZOŚĆ, czyli jak koncerny farmaceutyczne niszczą opiekę zdrowotną

Peter C Gotzsche zdrowie, medycyna 498 str.
Purana
zdrowie, medycyna

Purana
zdrowie, medycyna

Porównaj ceny i

"Głównym powodem zażywania dziś tylu lekarstw jest to, że firmy farmaceutyczne nie sprzedają nam leków, lecz kłamstwa na temat ich działania... Wciskanie ludziom leków, których nie potrzebują, to bardzo lukratywny biznes, szczególnie w przypadku, gdy leki te wpływają na funkcjonowanie mózgu pacjenta."

• Nie polecam
  • Kolejka