Okładka książki ZABÓJCZE LEKARSTWA i zorganizowana PRZESTĘPCZOŚĆ, czyli jak koncerny farmaceutyczne niszczą opiekę zdrowotną
Peter C Gotzsche Wydawnictwo: Purana zdrowie, medycyna
zdrowie, medycyna
Purana
2015-01-01
2015-01-01

Szlachetne idee głoszone przez koncerny farmaceutyczne to w istocie puste slogany stanowiące realne zagrożenie, które możemy ściągnąć na siebie wraz ze ściąganym z półki pudełeczkiem z tableteczkami. Jest jednak szansa na uzdrowienie. Autor książki otwiera właśnie nam drzwi do Świadomości i wskazuje kierunek. Ta droga to droga ku Prawdzie. Droga ku Wolności. Droga ku Zdrowiu.

"...Poglądy ludzi na całym świecie są zdominowane przez poglądy małej grupki specjalistów kierujących się konkretnym, osobistym interesem..."...

10/10 dla autora za odwagę zmierzenia się z tematem.

10/10 dla autora za odwagę zmierzenia się z tematem.

"Głównym powodem zażywania dziś tylu lekarstw jest to, że firmy farmaceutyczne nie sprzedają nam leków, lecz kłamstwa na temat ich działania... Wciskanie ludziom leków, których nie potrzebują, to bardzo lukratywny biznes, szczególnie w przypadku, gdy leki te wpływają na funkcjonowanie mózgu pacjenta."